Wpis z mikrobloga

Jaką konsolę bardziej opłaca sie kupić pod telewizor FHD, PS4 pro czy X klocka one X?
Za ps4 przemawiaja oczywiscie tytuly ekskluzywne a nigdy nie gralem w Uncharted, God of War, The Last of Us itp, Horizon Zero Down.
Za X klocem przemawiaja znacznie lepsze bebechy, kultura pracy, dosyc dobre opcje abonamentowe, wsteczna kompatybilnosc (nigdy nie gralem w Red dead redemption a tu na jesien juz 2 czesc wychodzi) itp.
Jezeli Cyberpunk 2077 ma wyjsc na aktualna generacje konsol to Xbox i jego wnetrznosci zapewne lepiej sobie poradza z tyulem naszego rodzimego studia.
Z drugiej strony zanim Cyberpunk 2077 wyjdzie to ogralbym te exy na ps4 o ktorych slyszalem i czytalem ze sa to mega tytuly.

#konsole, #gry, #cyberpunk2077, #ankieta,

Jaka konsola na dzień dzisiejszy z perspektywą na Cyberpunk 2077

  • PS4 pro 70.4% (50)
  • Xbox One X 29.6% (21)

Oddanych głosów: 71

  • 16
@zuken: Pierwsze pytanie grasz w konsole czy w gry bo ja nie rozumiem? Patrzych na to co oferuje dana platforma, bardziej cie jara oferta xboxa plus jego wsteczna kompatybilność to bierzesz x-ka jak jarają cie tytuły od sony i w sumie byś se je ograł to kupujesz plejaka. A jak i tak to się skończy na tym że bedziesz grał w fife to kup co tańsze albo to co mają znajomi
@purpleyaoguai: mam wooden PC ktory doprowadza mnie po prostu do czystej furii i stwierdzilem ze ni #!$%@? wiecej PC nie chce, ale jak tak pomysle to ps4 + pc najsensowniejsze rozwiazanie. tylko ze na nowego PieCyka aktualnie mnie nie stac :(
@purpleyaoguai: wlasnie ja nie celuje zupelnie w 4k, mam 50" fhd ktory w zupelnosci mnie zadowala jezeli chodzi o rozdzielczosc i imput lag. odleglosc od tv max 2 metry wiec nie musze przynajmniej ryja do ekranu przyblizac zeby cos przeczytac :D
@purpleyaoguai: no na xboxa praktycznie nie ma eksluzywnych tytulow bo mozna je ograc chyba tez na PC. chyba na ps4 pro sie zanosi, najwyzej przed premiera cyberpunka sprzedam ps4 i kupie XOX albo cos z nastepnej generacji ktora moze sie pojawic przed wyjsciem gry.
mam wooden PC ktory doprowadza mnie po prostu do czystej furii i stwierdzilem ze ni #!$%@? wiecej PC nie chce


@zuken: to jest problem z Tobą, dbaniem o sprzęt, znajomością sprzętu czy brakiem upgradowania po latach - a nie z PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace
to jest wina ze komp ma ponad 10 lat

czy brakiem upgradowania po latach

stwierdzilem ze ni #!$%@? wiecej PC nie chce


@zuken: ja tu widzę pewien ciąg logiczny. Na starej konsoli też byś nie pograł w nowe gry, a "nigdy więcej PC" bo mam sprzęt sprzed dekady i go nie rozbudowałem do tej pory to trochę takie bezmyślne, szczególnie że w jednym zdaniu przyznajesz mi rację i twierdzisz że mam
@Atreyu: W sumie zagalopowalem sie troche. Przed pisaniem tego komenta jakis #!$%@? napisal ze zaruchal na smierc moja mame co #!$%@? mnie do takiego stopnia ze powinienem ochlonac zanim zaczne wchodzic w interakcje z kimkolwiek. Jestem swiadomym uzytkownikiem PC od ponad 20 lat. Pierwszy komputer zlozylem sam majac 7 :). Jeszcze 3-4 lata temu w zyciu nie pomyslalbym o definitywnym przneniesieniu sie z PC na konsole. No ale w zyciu kazdego
@zuken Jeśli nie masz pc do gry to chyba Xbox jest lepsza opcja. Dobre opcje abonamentowe i wsteczna kompatybilność sprawia że gier jest dużo. Jeśli masz pc do grania to duzi plusów xboxa ci odpada. Chyba ze jesteś napalony na Exy z ps4 to nie masz wyjść. Istotne tez czy masz znajomych grających na konsolach.
@Variv: no właśnie PC nie mam do grania, ale te exy są bardzo kuszące bo w 99% są to gry single w które w większości gram. Ważna rzeczą jest dla mnie też coś czego zapomniałem wcześniej wymienić a mianowicie kanapowe granie z narzeczoną w gry typu co op na split screenie. Orientujesz się może która z platform ma więcej takich gier?
@zuken: PS4 PRO, to dobra opcja nawet jak nie wyswietlisz 4k - zawsze bedziesz mial zapas mocy i np. Last Guardiana pograsz bez przycinek, albo odpalisz sobie Shadow of Colossus (i wieeeele innych gierek) w 60fps