Wpis z mikrobloga

@mtmsweb: jeśli chcesz kombi skórzane to dwuczęściowe. Jednoczęściówka tylko na tor ;) Choć ja używam moto tylko do zabawy to wtedy w 99% przypadków skóra na sobie. Jakbym używał do codziennych dojazdów to wtedy bym się zastanwiał. Wszystko zależy co chcesz w tym robić ;)
@mtmsweb wszystko zalezy od Twoich potrzeb. Zawsze jest to jakis kompromis pomiedzy wygoda a bezpieczenstwem. Wiadomo - skora lepiej lezy, wolniej sie sciera, ale mega sie gotuje. Texy sa bardziej przewiewne, ale gorzej w przypadku gleby. Jezdzac tylko i wylacznie 100km po miescie od swieta chyba mozna wziac skore. Ale np jak chcesz sie bawic w jakas turystyke mniejsza lub wieksza, to ja osobiscie sobie nie wyobrazam nic innego niz texy.
@gerard-kowalski: Mi jest dużo łatwiej ogarniać 1pc niż się #!$%@?ć z moim zestawem spodnie RST skóra, góra RST spectre. Fakt ten zestaw jest budżetowy ale no tak mnie #!$%@? że to nie przylega że się majta że #!$%@? że dwa. No a taki stary alpinek 1pc? Na predkości się zakłada, ładnie przylega, jajeczka chłodzone, klata chłodzona. Jak za zimno to myk bluzę z kapturem na to. Kieszonka na telefon jest. Atencja
@baba_by_sie_jednak_przydala: To teraz powiedz mi np. jak na wycieczce siadasz w restauracji w swoim 1pc ;) Nie wmówisz mi, że 1pc jest bardziej praktyczny niż 2pc. To, że kupiłeś 1pc, który jest do Ciebie bardizej dopasowany i lepiej Ci leży nie zmieni tego, że nie ma szans być bardziej praktyczny niż 2pc.
@baba_by_sie_jednak_przydala: Misiek. Pls. Staph. Jak powiedziałem - nie wmówisz mi, że jest to wygodniejsze i bardziej poręczne, że zwisa Ci góra z tyłu gdy próbujesz przechodzić miedzy stolikami, czy usiąść na krześle. Po prostu nie jest i nigdy nie będzie :) 2pc gniecie w kwestii praktyczności 1pc.
@gerard-kowalski: Jak jest ciasno to siadam i ściągam. Ty niesiesz w łapie czy przy stoliku się ogarniasz? Bo chyba mi nie powiesz że ściagasz górę przed zatłoczonym lokalem licząc że będzie miejsce do siedzenia. Najpierw badasz grunt, zamawiasz, a potem przy stoliku się rozbierasz. Bez przesady. Poruszałeś się Ty w 1pc? Już nie mówię o racefit, tylko czymś trochę lepiej dopasowanym. Siadasz rozpinasz klate a reszta sterczy na baczność za Tobą