Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie ma prawa tak się ubierać, skoro jej się to podoba? Czy może jest męską, szownistyczną, prawacką świnią?


@wojtas_mks: po prostu daje się wykorzystywać prawackim decydentom patriarchalnym, które tworzą stereotypy tego jak ma się ubierać kobieta i tym sposobem są sprowadzane do roli obiektu seksualnego dla dominującego mężczyzny. Twoja kobieta właśnie tak dała się do tego sprowadzić, dała się wykorzystać prawakom i dlatego sama jest prawakiem
@wojtas_mks: bo ci sie nie miesci w glowie to co napisale, to juz trolling?
zastanow sie, czemu to kobiety nosza szpilki a nie faceci?
bo co, bo taka ich natura? xD

Nie, dlatego ze prawackie #!$%@? patriarchalne stworzyly takie wzorce, ze kazda kobieta musi w tym chodzic. I nawet jak tego nie lubi/nie chce, to bdzie w tym chodzic bo "tak jest sexy", czyli tak prawackie narzedzie sprowadza kobiety do "sexy"
@steve__mcqueen: Mojej kobiecie wygodniej się chodzi w szpilkach - o dziwo. Jak kiedyś po dłuższym czasie założyła płaskie to przewróciła się na pierwszej nierówności chodnika i zdarła spodnie xD Ponadto lubi ładnie wyglądać i jak sama mówi "lepiej się czuje" - choć czasem np. jadąc do pracy autem i w pracy nie widzi jej żaden facet. Jak mężczyzna się uczesze, ogoli lub dobierze fajne ubrania to też jest sprowadzony do roli
Nie chcę mi się oznaczać was którzy bronią ubioru tej pani. Ale czy wy chodzicie z gołym kootasem po mieście? Co byście zrobili gdyby to nie była taka ładna kształtna dupka tylko stara obwisła baba? Albo co gorsze facet. Tez bronili byście ich prawa do ubierania się skąpo?
nie hce mi sie cyztac tych prawackich bredni. "ladniej" "lepiej sie czuje" itp - to wszystko nie sa obiektywne pojecia, tylko zmanipulowane przez patriarchat. to tyle


@steve__mcqueen: Zapytam ponownie: czy facet też ma się nie czesać, nie dobierać ubrania, nie formować zarostu itd., bo to już jest objaw zmanipulowania przez kobiety? Ja nie lubię mieć nieuczesanych włosów, tak samo jak moja kobieta może nie lubić ubierać się w worki i płaskie
@wojtas_mks:

czy facet też ma się nie czesać, nie dobierać ubrania, nie formować zarostu itd., bo to już jest objaw zmanipulowania przez kobiety?


a czy na facecie ciazy jakis spoleczny nakaz zeby to robil? ilu znasz facetow ktorzy stylizuja fryzury kosmetykami i maja pelne szafy? 10%?
Zdecydowana wiekszosc facetow jedyne co robi to po prostu dba o higiene i sie goli. A u kobiet jest masa narzedzi ktorymi sa kontrolowane typu
@Freddy-Krueger: powinieneś się urodzić w 1888. A nie, poczekaj - wtedy na plażach kobiety nie mogły chodzić w bikini bo . Ja rozumiem staroświeckość ale brak empatii i szacunku do drugiej osoby prowadzi tylko do patologii, niszczenia indywidualności i psucia społeczeństwa. Jeszcze gdyby ta laska rzeczywiście ubierała się wyzywająco a tu zwykłe spodenki jakich w taką pogodę w Polsce jest milion.
a czy na facecie ciazy jakis spoleczny nakaz zeby to robil? ilu znasz facetow ktorzy stylizuja fryzury kosmetykami i maja pelne szafy? 10%?


@steve__mcqueen: Od czasu wysypu barberów i porządnych fryzjerów męskich znam może 10% facetów, które tego nie robią - łysi lub krótko obcięci xD Za włosami idzie też dbanie o brodę, zapach, a wraz ze wzrostem zamożności o ubiór.

Niszczyc prawakow takich jak Ty! Tylko lewica!


@steve__mcqueen: Trolling,
Trolling, teraz jestem pewien xD


@wojtas_mks: no po czym jestes pewien? serio nie miesci ci sie w glowie to co napisalem az tak?

jak dla mnie to z 10-20 uzywa jakichs kosmetykow do wlosow itp.
nie chodzi mi o samo chodzenie do fryzjera, no #!$%@?...
poza tym dalej nie odpowiedziales - dlaczego makijaz u kobiet ok a u facetow nie?