Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anonimek123456: jak juz to lewica wybawi swiat od liberalizmu, ktory ciagle rzadzi swiatem

liberalizm to prymitywizm - wyzysk i rzady silnych i upokarzanie slabych.

lewica to wyzwolenie i rownosc. koniec z uprzedmiotowianiem kobiet i nauczaniem ich ze sa tylko przedmiotem seksualnym, ze maja sie zachowywac tak i tak, ubierac tak i tak, malowac itp

liberalizm to prymitywizm
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen:

Ty sobie liberalizmem swojej czerwonej mordy nie wycieraj. To liberalizm ma w dupie jak kobieta się ubiera, to ty chcesz o tym decydować, zmuszając żeby ubierała się tak, a nie inaczej i to ty sprowadzasz je do obiektów seksualnych.
Równość to zniewolenie - każdy ma ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje. Każdy ma prawo być menelem. A inni mają prawo się przed nimi chować w zamkniętych osiedlach.
Liberalizm daje takie same
anonimek123456 - @steve__mcqueen: 

Ty sobie liberalizmem swojej czerwonej mordy ni...

źródło: comment_m5gYqbQ8VC06RsjqUjeJkumsZ56JPe9u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Oczywiście, że każdy może się ubierać tak jak chce. Ja jestem pierwszym tym, który broni wszystkich rurkowców czy facetów w różowych koszulkach. Tutaj chodzi o to, że to minimum powinno być zasłonięte. Kwestia dobrego wychowania i nie gorszenia innych. Trzeba pamiętać, że oprócz nas są inni np. dzieci. dla których taki widok szczególnie nie jest odpowiedni.
Widzę, że główny argument to "ALE PRZECIEŻ NA PLAŻY TEŻ SIE CHODZI Z GOŁĄ
  • Odpowiedz
Poczucie własnej godności


@Barteky: Ale dlaczego chcesz ingerować w czyjeś życie? Dziewczyna na zdjęciu czuje się dobrze, jest jej w tym wygodnie, lubi się tak ubierać. Nie jest to ani gorszące, ani sprzeczne z jakimikolwiek zasadami prawa lub dobrymi obyczajami (np. dress-code w firmie czy zasady religijne w kościołach).

Jak widać jedyny problem mają tu jakieś stuleje, że "oooo widać kawałek pośladka!"
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ale w miejscu w którym DRES CODE na to pozwala. Nie widzisz na prawdę różnicy pomiędzy plażą i basenem a sklepem czy ulicą to nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać.
  • Odpowiedz
@Barteky: Szczerze? Nie widzę. W turystycznych miejscowościach sporo osób w kostiumach łazi po ulicach i sklepach. Obecnie w Polsce mamy ~30*C i mocne słońce, więc niech każdy chodzi w tym w czym mu wygodnie. W sklepie nie ma żadnego dress-code xD No ale rozumiem, że najbliżej Ci do zwyczajów panujących w krajach muzułmańskich, gdzie państwo i religia ingeruje jak kobiety ubierają się na codzień ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Szkoda mi szczempić ryja na Ciebie na prawdę. No nie wiem czy wiesz ale to własnie jest jeden z większych przypałów chodzić po takich miejscowościach bez ciuchów.
Ile razy byłeś bez koszulki na mieście? Albo w samych gaciach?
I naprawdę porównujesz moją niechęć do nieszanujących się szmat z ubieraniem kobiet w burki?
  • Odpowiedz
I naprawdę porównujesz moją niechęć do nieszanujących się szmat z ubieraniem kobiet w burki?


@Barteky: Czy ta dziewczyna chodzi nago? Paraduje z cyckami na wierzchu? Nie, ma krótkie spodenki. Nie widać jej nawet bielizny, jeśli tak Cie to gorszy xD Jaka jest dla Ciebie różnica pomiędzy:
- zobaczeniem kawałka pośladka w sklepie
- zobaczeniem ledwo zakrytego tyłka i piersi na plaży/basenie
- zobaczeniem kobiety nago na saunie

skoro to pierwsze uważasz
  • Odpowiedz
@anonimek123456:

to ty sprowadzasz je do obiektów seksualnych


Hahaha co? Ty jestes chory czlowieku?
Ja chce skonczyc z uprzedmiotowiamiem kobiet, ze szpilkami na nogach i makijazach ktore rob8a z nie obiekt seksualny i to JA je sprowadzam do przedmiotu? XDDDD

Chory prawak liberal z urojeniami
  • Odpowiedz
@anonimek123456: dalej nie rozumiesz w swojej prawackiej glowce ze kiedy panuje zniewolenie to nie ma czegos takiego jak lubia-nie lubia.
"Lubia" bo od malego kaze im sie ubierac tal i tak, nosic szpilki i sie malowqc na twarzy. Patriarchat im to nakqzuje wiec to robia, i dopisuja sobie narracje ze to lubia.

Rozumiesz juz liberalny kapitalistyczny ludziku?
  • Odpowiedz