Wpis z mikrobloga

@sebeq77 daj spokój, zawalili ten mecz po całości, koniec z głaskaniem kadry i nie mówieniem nic złego pod jej adresem. Oni sami powinni poważnie porozmawiać, obejrzeć powtórkę meczu i zastanowić się na poważnie przed Kolumbią.
@sebeq77 i jeszcze jedna grupa , która uważa że nie powinniśmy zwracać uwagi na ewidentne błędy i beznadziejna grę , gdyby nie eksperymentowal z jakimiś cionkami byłoby dobrze , a tak to wygląda jak kompletne zlekcewazenie przeciwnika wystawiając takich zawodników w takiej formacji .
@sebeq77: prawdziwy kibic wierzy w kadre i nie zwraca uwagi na to jaki piach grała reprezentacja? xD a wiesz że są też i tacy co będą trzymali kciuki i będą mieli nadzieję ale widząc grę reprezentacji wiedzą, że... No z czym do ludzi. ;/
@sebeq77: zawsze #!$%@? grali, w euro pokopali trochę leżących i nagle bach, wszyscy zapomnieli 20 lat #!$%@? gry. Dodawać otuchy można jak się powinie noga, a nie jak jest ciągła #!$%@?.
@ciachostko: Grali taką #!$%@?, że nie wiem jak ktoś może ich bronić. Przez 90 minut była może 1 przemyślana akcja i tyle, reszta czasu tylko kopanina do przodu żeby pozbyć się piłki i jakoś tam będzie.
I co, teraz dalej trzeba na nich chuchać i nie można złego słowa powiedzieć, bo jest się januszem?
@some_ONE: oczywiście, że zagrali #!$%@?ę i tego nie neguję ale śmieszne jest to wylewanie pomyj (nie mylić z konstruktywną krytyką, gdzie ludzie analizują poczynania na boisku). Wydaje mi się, że mamy jeszcze 2 mecze i należy ich wspierać do samego końca bo tego właśnie potrzebują. Jak przegrają to wtedy przyjdzie czas na faktyczne rozliczenie.

ps. nikogo nie nazwałem januszem