Wpis z mikrobloga

  • 3
@Canova No tak bo jak chcę zmienić pracę bo mam teraz lepsze warunki i mogę już pracować od rana w normalnych to powinnam zostać dziwką bo jestem leniwa, chcę dużo zarobić i wyręczam się innymi.
Nie pozdrawiam, idź żyj w swoim #!$%@? dalej
  • Odpowiedz
  • 3
@Suheil-al-Hassan Najchętniej to bym nie szła do gastro, robiłam już w nim i chcę poznać inną pracę, ale jeśli nie znajdzie się nic lepszego to tam pójdę

@KrwawyPacyfista no bo wiesz jak to kobieta może chcieć pracować przecież wszystkie to roszczeniowe #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@mostnakrzywej aktualnie tylko angielski bo hiszpański zaniedbany 3 lata to już nie to samo XD ale mam opory by z kimś gadać po ang, nawet teraz w pracy jak ktoś mnie o coś pyta to wiem o co chodzi ale stoję jak wryta i pustka we łbie kiedy zastanawiam się co odpowiedzieć mimo że wiem co chcę powiedzieć :/ Rozumienie i ogarnianie języka jest na bardzo dobrym poziomie, jednak jakiekolwiek rozmowy mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@mostnakrzywej z hiszpańskim to nie ma szans, musiałabym mocno odświeżyć język bo niby 6 lat nauki w tym ostatnie 2 lata zajęcia zaawansowane to 3 lata olania języka dla innego to przepaść :c
  • Odpowiedz