Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1594
Moja kuzynka bardzo chciała mieć ślub w swojej parafii ponieważ mają naprawdę ładny zabytkowy kościół. Jedyny problem to #!$%@? proboszcz ale czego się nie robi dla tego jednego dnia w życiu. Jednak chyba nie przewidziała że gość może być aż tak durny. Na naukach przedmałżeńskich usłyszała że biały kolor sukni ślubnej to znak czystości, więc jeśli chce mieć białą suknię to musi przedstawić zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Inaczej nie udzieli ślubu.
Od tygodnia szuka ginekologa który wystawi jej lewe zaświadczenie xD
#patologiazewsi #kosciol #slub
  • 160
  • Odpowiedz
@bemol14: z własnego doświadczenia Ci powiem że kuria ma takie coś głęboko w dupie. W ich mniemaniu jeśli proboszcz "dobrze gospodarzy" i kasa która trafia z parafii do kurii się zgadza, to dla nich nie ma żadnego problemu i takiego proboszcza będą bronić ile się da. U mnie w parafii jest właśnie taki psychopata przez którego wikary trafił do psychiatryka, ogólnie bardzo ciężki i problematyczny gość i nie pierwszego wikarego
  • Odpowiedz
@Psianka: XDDD to musi robić z siebie błazna, zamiast iść do innej parafii?
Ja gdybym mogła wziąć ślub kościelny to chciałabym tylko i wyłącznie, aby udzielał mi go może trochę znajomy ksiądz. Uczył mnie w gimnazjum, załatwił mi na lewo zaświadczenie na chrzestną (bo oczywiście jakiś inny pajac nie widział mnie tyle w kościele, to nie chciał mi go dać), coś na wynajmowanym mieszkaniu chyba straszyło (przyjechał wyświęcić mieszkanie), po
  • Odpowiedz
@Gregorsc:

Ludzie to.maja problemy ja wkrótce będę robił chrzest mojego bąbla mimo że nie byłem ani razu w kościele (nowy jestem po przeprowadzeniu od roku) to nie widzę problemu ze ktoś miałby robić mi z tego powodu pod górkę. Porostu zwyczajnie jak będzie kolęda powiem ze nie życzymy sobie wizyty Batmana u siebie. Nikt nikomu laski nie robi najwyżej zrobię to w innym mieście gdzie ktoś nie żyje w średniowieczu
  • Odpowiedz