Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy!
Kupiłem w w sobotę rolki K2, obsługa sklepu była bardzo pomocna przy dobieraniu rolek dla kogoś tak zielonego jak ja ale zapomniałem wspomnieć obsłudze o czymś bardzo ważnym. Lewą stopę mam troszkę dłuższą :/ Po przybyciu do domu wyszło że o ile prawa rolka jest idealna tak prawa mnie trochę ciśnie w dużego palca. Najbardziej czuć uciskanie przy przybraniu prawidłowej pozycji gdy ciężar przenosi się na przód stopy. Co byście doradzili? słyszałem że rolki się nieco rozchodzą, a zwłaszcza jeśli są typu softboot. Normalne buty w których chodzę na co dzień mam wkładkę 27,5 cm a rolki które mi polecili to rozmiar 44 wkładka: 28,5 cm. Wymieniać w sklepie na większe czy poczekać aż się rozejdą? To moje pierwsze rolki i jak na razie to troszkę pojeździłem w nich w domu i porobiłem trochę ćwiczeń w nich typu przysiady i przybieranie prawidłowej pozycji.
#rolki
  • 12
@kaczmarejloooo: @budus2: Ostatnio jakiś gość na WT Warszawa pisał, że szukał rolek pod jego wagę (140kg) i K2 mu poleciło swój model soft boot XD Jeszcze kosztował z 900zł, a tam kółka 82a i szyna łączona tymi 2 sworzniami jak w tych wszystkich tanich rekreacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)