Wpis z mikrobloga

@Primusek: Nie tak nie mysle, ale fakt jest taki ze wtedy moje podatki sa wykorzystywane w sposob ktory preferuje.
W przypadku posiadania praw przez polsat to nie dosc ze place podatki to nic z nich nie mam + doplacam za polsat PPV ;)
  • Odpowiedz
@Primusek: Nie wiem, interesuje mnie stan obecny a nie gdybanie. Opcja z polsatem spowodowala by kodowanie czesci meczow, wiec musialbys doplacic.

Szkoda ze meczy nie komentowal smokowski w TVP, albo przynajmniej byl w studiu pomeczowym.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: A dopuszczasz taką możliwość, że gdybyś nie musiał płacić podatku na TVP to byś miał pieniądze, żeby sobie kupić abonament Polsatu i mieć dostęp do Polsat Sport, gdzie leciały wszystkie mecze Euro 2016?
  • Odpowiedz
A dopuszczasz taką możliwość, że gdybyś nie musiał płacić podatku na TVP to byś miał pieniądze


@Primusek: Dopuszczam wiele rzeczy. Obecny stan prawny jest inny i przypuszczac to mozemy wiele rzeczy.

Fakt jest taki ze TVP tez bym chcial ogladac, wiec pewnie i placic ;) Wiec skonczylo by sie podobnie - dodatkowym placeniem za
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: ??? Koleś co ty robisz? Jakbyś chciał TVP to byś wykupił abonament do TVP. Jak Polsat to abonament Polsatu. Co to za gadanie, że dobrze jest, że jesteś zmuszany do płacenia podatku na TVP, bo wtedy nie musisz płacić na Polsat. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Odpowiedz
@Primusek: TVP i tak bym mial wykupione niezaleznie od meczy, to taki kanal podstawowy.

"Co to za gadanie, że dobrze jest, że jesteś zmuszany do płacenia podatku na TVP"

Przeczytaj moje wypowiedzi ponownie, nigdy niczego takiego nie napisalem. A ty dalej idziesz w przypuszczenia i inne teoretyczne sytuacje.

Odpisalem ci ze wole ogladac mecze za darmo (z placonych podatkow, wedlug obecnego stanu prawnego) i tyle. Moja opinia. A ty na
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: Nie zmieniam twojego zdania. Ja np. nie chcę być zmuszany do płacenia podatku na TVP.

Odpisalem ci ze wole ogladac mecze za darmo (z placonych podatkow, wedlug obecnego stanu prawnego)


Za darmo z podatków. Ty koleś jesteś naprawdę dziwny. Inputujesz mi, że nie zrozumiałem do tego co napisałeś a zrozumiałem doskonale. Próbujesz dziwną erystyką udowodnić, że masz rację.
  • Odpowiedz