Wpis z mikrobloga

#blockyfarm nie startuje - Android, wersja 1.1.50. Ładuje się do ~90% i koniec. Stoi tam w nieskończoność, jeśli przejdę do innej apki i wrócę, to widzę tylko czarny ekran. Ktoś miał podobny problem? Jakieś rozwiązanie?

Tylko nie mówcie, że mam zaczynać od nowa, bo kogoś uszkodzę... (°°
  • 28
  • Odpowiedz
@sortris: Na szybko, przed dokładniejszym przejrzeniem logów mogę Ci powiedzieć, że widzę tylko to z rzeczy, które są błędami (E) i zawierają string "Unity":

06-19 15:30:33.678 5176 5231 E Unity : Unable to find /System/Library/Frameworks/CoreFoundation.framework/CoreFoundation


Nie wiem czy to ma znaczenie, dlatego za parę chwil podeślę resztę na maila :-)
  • Odpowiedz
@Regis86: @jamaiwr: @hanyska: @jamaiwr: @wypok-owicz: Znamy już przyczynę problemu. Studnia na 3 poziomie ma bonus 50% do produkcji, który z jakiegoś powodu naliczany jest dwukrotnie, zerując czas produkcji przez co gra wczytuje się w nieskończoność. Jutro rano to będzie poprawione. Prosimy o cierpliwość.

Dzięki @Regis86 i @hanyska za log, jesteście najlepsi! ()
  • Odpowiedz
@sortris: po dzisiejszej aktualizacji już wszystko śmiga, nic nie straciłem. Ale jest błąd ze studnią znowu, co odwiedzam jakaś farmę po powrocie mam jedną krople więcej w studni... Nic na farmie nie zrobiłem za bardzo, tylko zebrałem i sprzedałem truskawki, posiałem bawełnę więc chyba o samo ładowanie farmy chodzi.
  • Odpowiedz