Wpis z mikrobloga

Niektórzy nigdy nie zrozumieją, że ten portal tworzą użytkownicy. Ludzie będą chcieli pisać o Danielu Magicalu, to dlaczego im tego zabronić? Ktoś inny będzie chciał pisać o śmierci czarnego rapera, to napisze. Ale zawsze wtedy znajdzie się grupa idiotów, która będzie musiała wejść na dany tag i napisać oburzona, że ich to nie obchodzi, więc dlaczego ludzie o tym rozmawiają.

#wykop #gorzkiezale #xxxtentacion
  • 29
@Venro: sugerujesz im by sobie odpuścili i się nie wypowiadali bo #!$%@? wiedzą. Wiec tak w pewien sposób nie chcesz by pisali. Poza tym stosujesz to samo teraz czyli tak bardzo powinni mieć na to #!$%@? ze tez na to masz aż musisz napisać
@dlugopis1 właśnie problem z tym, że to nie reddit jest taki, że cała idea subredditów wymusza "tagowanie", a tutaj tego niestety nie ma.

Poza tym na reddicie dałoby się zrobić /r/pilkanozna dla ludzi chcących porozmawiać o piłce nożnej i /r/pilkanoznamemy na obrazki z Lewandowskim Reddit ma właśnie dużo lepszą strukturę od wykopu pod względem pozwalania ludziom wrzucać co chcą, na wykopie tak się nie da bo nie trzeba przestrzegać tagów i te
@Venro: niech sobie ludzie piszą co im się żywnie podoba, ale niech to jakoś tagują. Oni chcą pisać, ja tego nie chcę czytać, oni tagują, ja blokuję, win-win. Ale #!$%@? nie. Trzeba #!$%@?ć wszędzie jak leci o jakiś patolach i potem szok, że się ludzie wkurzają.
@Apollo_Vermouth No właśnie nie do końca. Po części się z Tobą zgadzam, ale do wylewania żali nie używają oni własnego tagu. Jeśli przeszkadza im, że ktoś rozmawia na dany temat to mogą go zczarnolistować. Jeśli ludziom przeszkadza ich ból dupy to muszą wrzucać na czarno każdego z osobna, ponieważ oczywiście żale na dany temat są wylewane pod tagiem, który "nie powinien nikogo interesować".
@Apollo_Vermouth No tak. Ale zastanówmy się nad tym, czy "Hurrr durrr, dlaczego was interesuje coś co mnie nie interesuje jest na wykopie?!" jest naprawdę treścią związaną z tagiem.
A czasem tego typu wpisów bardzo dużo, a filtrować nie ma ich za bardzo jak, chociaż dla zainteresowanych tematem tagu mają wartość zerową