Wpis z mikrobloga

@Baitka: Ciąg logiczny à la Yoda z nowej trylogii xD Lesbijki w ogóle muszą mieć problem z brakiem jak je dłonie bolą...

Generalnie myślenie, że gwałt zachodzi tylko podczas penetracji jest przestarzałe i to tyle na temat.
  • Odpowiedz
Tylko na wykopie tak błaha sprawa jak to kto kogo rucha może wywołać wojnę między niebieskim, a różowym.

A żeby wyzywać kogoś z tego powodu to na prawdę trzeba mieć coś z deklem.
  • Odpowiedz
@daeun: Uwielbiam wpisy, w których osoba, o której miałem złe zdanie, robi coś tak głupiego, że więcej ludzi zaczyna podzielać mój punkt widzenia. Dobra robota mirku, niech opinia o niej się niesie.
  • Odpowiedz
@Baitka Szukałam w słowniku synonimów i nie znalazłam przy słowie"ruchać" synonimu "penetrować".
Przeczytałam natomiast kilka definicji - jedna z nich mówi, że słowo to oznaczać może również odbywanie stosunku jako strona aktywna. Moim zdaniem stroną aktywną może być również kobieta. To przecież nie jest tak, że baba zawsze leży jak kłoda, a facet przejmuje całą inicjatywę. No, ale rozumiem, że ktoś może mieć tylko takie ograniczone doświadczenia... ;)

PD Definicję gwałtu też
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: obojętne kto ma rację - pojechałaś typowi po matce. Nie wiesz jaka jest, co ją w życiu doświadczyło ani nawet czy w ogóle żyje. Widzisz, dzieciom często zdarza się jeździć rówieśnikom po rodzicach. Jednak co bardziej rozumni w pewnym momencie swojego życia zdają sobie sprawę, że jechanie komuś po rodzicach jest czymś obrzydliwym. Ty tego nie zrozumiałaś. Ba, jeszcze bym zrozumiał, gdybyś powiedziała to kompulsywnie, ale dostałaś czas na refleksję
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: wchodzisz raczej cała na czerwono. Mogłaś mieć na myśli babkę, żonę, kochankę czy dziewczynę. Obraziłaś w żałosny sposób kogoś z jego rodziny i mam nadzieję, że poniesiesz tego konsekwencje.
  • Odpowiedz