Wpis z mikrobloga

@tomwolf: 4 letni telefon za 740zł tylko dlatego, żeby lansować się bo 'iphone' XD No #!$%@? głupota. Za 1tys możesz mieć już całkiem fajny, nowy telefon a nie 4 letniego gruchota, który będzie się zacinał na każdym kroku.
@tomwolf: 4 letni telefon za 740zł tylko dlatego, żeby lansować się bo 'iphone' XD No #!$%@? głupota. Za 1tys możesz mieć już całkiem fajny, nowy telefon a nie 4 letniego gruchota, który będzie się zacinał na każdym kroku.
@allthethings: " żeby lansować się bo 'iphone' XD No #!$%@? głupota" "a telefon biorę od szwagierki, bo mój 10 letni LG już nie daje rady" to mój poziom lansu,
Koleżko, kompletnie mi nie zależy na tym czy to będzie iphone, czy galaxy, czy cokolwiek innego...nie mam 19 lat, żeby "pokazywać" się, że mam telefon apple xD zapytałem o cenę, a nie "prestiż" z posiadania
@tomwolf: jeśli telefon jest z pewnego źródła i nie masz dużych wymagań, to możesz być całkiem zadowolony
Ale tak czy inaczej myślę że lepiej by było kupić nowego iPhona SE, którzy będzie dużo szybszy i pewnie z rok czy dwa dłużej wspierany
żeby lansować się bo 'iphone' XD No #!$%@? głupota" "a telefon biorę od szwagierki, bo mój 10 letni LG już nie daje rady" to mój poziom lansu,

Koleżko, kompletnie mi nie zależy na tym czy to będzie iphone, czy galaxy, czy cokolwiek innego...nie mam 19 lat, żeby "pokazywać" się, że mam telefon apple xD zapytałem o cenę, a nie "prestiż" z posiadania


@tomwolf: to jak nie masz 19lat to idź do