Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć murki i murkowe.

Mam ostatnio spory problem z jednym chłopem. Zaczynaliśmy się spotykać w gronie znajomych na studiach. Jest tam kolega. Nazwijmy go M.

Nieśmiały i wycofany ale tylko w stosunku do mnie. Z resztą rózowych rozmawia bez problemów. Jak się domyślacie, wpadłam mocno w niego. Nie mogę przestać o Nim myśleć, chciałabym coś więcej. Problemem jest tylko to, że tak się spotykamy już 2 miesiące i nic. M. nie napiszę, dalej mnie jakoś dziwnie zlewa. Nie wiem co tym myśleć.

Pytanie głównie do dziewczyn. Nigdy tego nie robiłam. Ale myślę, że ja chciałabym wyciągnać od niego co on o mnie myśli.

Czy któraś z Was podrywała innych, lub dała im do zrozumienia, że ich lubi? Jak na to zareagowali? Czy to jest dziwne? I najważniejsze czy warto? Może której z Was udało się ogarnąć takiego chłopaka i jesteście zadowolone z waszych decyzji?

#podrywajzwykopem #zwiazki #mirabelkopomusz #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz co myslisz i tyle :P Ryzyk fizyk, jesli ma cos z tego byc to bedzie, jesli nie to nie bedziesz miala czym sie przejmowac :P Albo wlasnie najlepiej, niech pomoga Ci znajomi, jakos go podpytaja o Ciebie co sądzi i juz ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisz albo podejdź i zapytaj czy pójdzie z tobą na kawę/herbatę/piwo, znasz go chyba na tyle żeby wiedzieć o co zapytać.
Odmówi czy się zgodzi, będziesz wiedzieć na czym ewentualnie stoisz.
Nie ma sensu jakieś specjalne pyrganie oczami, pomyśli tylko że coś ci do oka wpadło. Mamy aparat mowy po to żeby się nim posługiwać.