Wpis z mikrobloga

@sebagohamalysz: Mam kofeinę w tabsach 200mg i sobie stosuję w pracy żebym miał większe chęci do pracowania. Czasem jak wezmę zbyt dużo to jednak zaczynam już czuć nieprzyjemne pobudzenie i rozkojarzenie. Myślisz że przy stosowaniu mixa z mniejszymi dawkami kofeiny dawałoby to lepsze rezultaty?
@Lenspool: do miksów z kofeiną ludzie polecają l-teaninę która ma łagodzić efekty uboczne kofeiny. mi srogie uboki przy kofeinie zaczynają się od 600mg, wtedy mam suchość w ryju i ogólnie jestem rozkojarzony. teraz wziąłem 60mg efki i 500mg kofeiny i jest luzik. jednak ja bym spróbował tej l-teaniny na twoim miejscu.
Efedryna posiadacie? W takim razie wpadłem na złoty wpis. Staram się odstawić speeda. I szukam zamienników mniej wyniszczających, a zwykła kofeina mnie rozdraznia i mam nudności. Poczytam chyba sobie o efce
@sebagohamalysz wiesz jak się było gowniarzem i się walilo ciągi #!$%@? to się nie dziw. Teraz to mam #!$%@? i wiem ze można powiedzieć nie. :P z tym ze wiesz jak masz pracę w której faktycznie trzeba #!$%@? 3x szybciej niz normalnie a miało się problem z taką substancją to się chyba woli dmuchać na zimne i wybrać coś innego :)