Wpis z mikrobloga

#koty #zwierzaczki

polecam czytanie składów popularnych karm dla zwierząt, bo w większości jest to jakieś gówno... Gourmet Gold z wołowiną - 4 % wołowiny... od miesiąca karmię kota karmą o dobrym składzie, bo wcześniej przez karmę Royal Canin - która ma skład jak proszek do prania - stracił ochotę na jedzenie czegokolwiek...

i dzisiaj wreszcie zjadł wołowinę, której od dawna nie ruszał... aż byłem zaskoczony, jak się na nią rzucił...

czytajcie skład i miejcie świadomość czym karmicie swojego zwierzaka, jak również miejcie świadomość tego co sami jecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@boobless: To jaka karmę polecasz dla kota? Mój prawie nic nie je, strasznie wybredny. Wiec głównie je tuńczyka (tez nie każdej firmy).
Z suchych karm tolerowała tylko Royal dla karmiącej matki, kupowałam ja długo długo nawet jak po kitku ślady nie było. A co najciekawsze to żaden z niej rasowiec.
  • Odpowiedz
@boobless: kiedyś chciałem dać kotku karmę która miała 80% wołowiny to nie ruszył ani kawałka z ciekawości sprawdziłem ile jest % w tej co jada na codzień a tam tylko 4% xD
  • Odpowiedz
@Paula_pi: po prostu czytaj skład... wejdź na zooplus.pl i sobie wybierz... jeśli chodzi o tuńczyka to polecam greenwoods - oczywiście od czasu do czasu, ale powiem ci, że nic tak szybko nie znika z talerza... jak cię stać to orijen - bardzo fajny skład - tańszy purizon ( jeszcze nie przetestowany )... kot nie je nie wiadomo ile także obczaj skład tych karm i porównaj do Royala... i czy faktycznie cię
  • Odpowiedz