Wpis z mikrobloga

Miałem dość ciekawy sen, na podstawie którego byłoby dość ciekawe uniwersum pod Polską animację (coś w stylu block ekipy).
Była sobie winda w dwunastopiętrowym budynku.
Ja i mój kumpel odkryliśmy że winda ta nie była do końca normalną windą; jak się wyklikało na jej panelu 666 o godzinie 00:00 to ona stawała się międzywymiarowym portalem i każdy klawisz prowadził do innego świata na tak długo aż nie wrócisz do swojego:
-2. To piętro było piekłem, panował w nim smród i pełno dymu jak na pożarze wysypiska. Łaziły tam diabły podobne do grubych Januszy, które cały czas piły wódkę i piwko (ciągle słuchałem kurłania jak kiedyś to było).
-1. Po wjechaniu na nie może się wydawać że jesteśmy na szczycie wieżowca w jakimś mordorze (biura, sale konferencyjne i pełno stanowisk komputerowych), lecz tam czuć coś bardzo dziwnego. Ludzie tam są bardziej nienaturalni niż w zwykłym mordorze, okazuje się że w tamtym wymiarze religia świadków jehowy jest równie popularna co katolicyzm (nawet bardziej).
0. Piętro na którym jest nasz świat i tylko z niego można wyklikać taką konfigurację cyfr.
1. Gdy wjechałem na to piętro to był jakiś magazyn, nagle podchodzi do mnie gruby Janusz i mówi że jest prezesem PGRu i mamy brać widły aby gnój trzpać.
Gdy była przerwa to zaglądamy do rosyjsko-polskiej gazety, czytamy w niej o 30 latach od tryjumfu komunistycznej partii nad kapitalistycznymi rewolucjonistami (sami wiecie o co chodzi).
2. Podobnie jak -1 był to szczyt wierzowca, tym razem był to Pałac Kultury i Nauki, w którym bogata firma pracowała nad humanoidalnymi robotami podobnymi do ludzi i kreskówkowych postaci. Uniwersum te było Polską tak dobrą jak Japonia, bo po reformie z 1989 społeczeństwo poszło w kierunku całkowitej prywatyzacji, większej wolności indywidualnej i stawiało znacznie więcej na prywatnej edukacji (upragniony #libertarianizm, a nawet wczesny #cyberpunk2077 jeżeli dobrze nam się wydaje).

Niestety nim sprawdziłem wyższe piętra to się obudziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz majsterV2 - Miałem dość ciekawy sen, na podstawie którego byłoby dość ciekawe uniwers...
źródło: comment_KjpK163skK9yOXvzOIb5KpD6byapRdIv.jpg
  • 4