Wpis z mikrobloga

@chwalciePana: Wszystkie stacje się zgadują aby robić przeglądy w jakimś tam podobnym czasie - jak im za szybko zejdzie to siedzą w biurze i czekają zerkając na zegarek ;-)
Procedury teraz takie powprowadzali, że stacje mają #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chwalciePana: @wonsz_smieszek: To jest parodia. U siebie w firmie robię badania VAT do fabrycznie nowych samochodów z kratką i jak wcześniej diagnosta robił mi jeden samochód w 5 minut z wydrukiem dokumentów tak teraz musi to trwać minimum 20 chociaż sprawdza tylko VIN samochodu i czy ma kratkę dopiero po tym czasie może wysyłać dane do CEPIK i robić wydruk. Jak mam czasem partię 15 samochodów to schodzi mi to
  • Odpowiedz
@chwalciePana: No jest teraz coś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niedawno byłem z motorowerem, którego niegdyś badanie zajmowało max 5 minut, bo sprawdzał tylko numery, światła, pieczątka i nara. A teraz jak debil czekałem pół godziny bo sobie "coś" w komputerze sprawdzał (°° Chyba #!$%@? w pasjansa grał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chwalciePana kurła nie dość, że mimo umowionej godziny czekałem 40 minut, to jeszcze 30 minut trwał przegląd. I to jeszcze gość ustawił taki stary budzik i patrzył w niego większość czasu.. kiedys to bylo lepi..
  • Odpowiedz