Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody czas na nowe #promocje do chińskich sklepów. Sobotni wpis zaczynamy od promocji w

Banggood
Selfie stick Blitzwolf BW-BS3 w cenie 15,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 w cenie 34,79$ z kodem 33miband (bez refa)
Dron Xiaomi MITU WiFi FPV 720P BNF w cenie 67,15$ z kodem Miturc20 (bez refa)
Xiaomi Redmi 5 3/32GB Snapdragon 450 w cenie 120,99$ z kodem 6BGRE5GLO (bez refa)
Meizu M6 NOTE 3/32GB w cenie 169,99$ z kodem M6BG615 (bez refa)
Xiaomi Mi MIX 2 8/128GB ceramiczny biały w cenie 538,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Gearbest
Szczoteczka soniczna SEAGO SG-915 w cenie 3,99$ kod nie jest potrzebny_ (bez refa)
Pochłaniacz zapachów Xiaomi VIOMI w cenie 9,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Ciężarówka Xiaomi MITU w cenie 35,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Waga łazienkowa YUNMAI Mini 2 w cenie 41,99$ z kodem ECHOMAI1 (bez refa)
Maszynka do golenia Xiaomi Mijia MJTXD01SKS w cenie 41,99$ z kodem ECHOMJTX1 (bez refa)
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie 55,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Lampka Xiaomi Yeelight YLTD03YL w cenie 89,99$ z kodem MYee (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 5 3/32GB Snapdragon 636 w cenie 175,99$ z kodem HSC4thD372 (bez refa)
Dron DJI Spark Mini w cenie 346,75$ z kodem GB5OFF (bez refa)

Magazyn PL
Smartwatch NO.1 niebieski w cenie 16,99$ z kodem GBest070 (bez refa)
Dron DJI Mavic Pro w cenie 879,99$ kod nie jest potrzebny ( (bez refa)
Magazyn EU
Odkurzacz ILIFE V5 w cenie 115,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz ILIFE A4S w cenie 169,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Tomtop
Pluszowy Pickle Rick z Rick&Morty w cenie 1,09$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Smartwatch Xiaomi Huami AMAZFIT BIP wersja international w cenie 59,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
ZTE Nubia Z17 Lite 6/64GB w cenie 169,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Cafago
Wentylator Xiaomi Mijia w cenie 143,99$ z kodem MPAA262 (bez refa)
Sportowy smartwatch Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos w cenie 159,99$ z kodem MPW0016 (bez refa)

Geekbuying
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 243,99$ z kodem OEDAHIAU (bez refa)
Xiaomi Mi Gaming Laptop 16/256GB+1TB HDD i7-7700HQ GTX 1060 w cenie 1519,99$ z kodem GKB76MT (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda #geekbuying #cafago #tomtop
Pobierz rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody czas na nowe #promocje do chińskich sklepów...
źródło: comment_sUZ7z1V82LKssUPgAVunFjJWhw4qiYMr.jpg
  • 6