Wpis z mikrobloga

Cześć, wczoraj miałem wracać ze Sztokholmu Skavsty samolotem FR9715 (Ryanair o 19:00). Dwa godziny przed odlotem okazało się, że lot został odwołany (nie podano przyczyny), przy czym najbliższy lot zastepczy do Polski jaki zaoferowano miał miejsce dopiero w niedzielę. W tej sytuacji postanowiłem wykupić miejsce w hotelu obok lotniska + bilet do Lublina (pierwszy dostępny samolot do Polski - w innych nie było już wolnych miejsc) z WizzAira. Zastanawiam się czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i wystąpił do Ryanaira o zwrot kosztów hotelu i innego samolotu. Jeżeli tak, to czy moglby podzielić się kilkoma radami aby usprawnić proces zwrotu pieniędzy i odszkodowania? #tanieloty #ryanair
  • 3
@Bajo-Jajo: Dzięki, widziałem to wcześniej. Wiem jak wygląda cała procedura od strony formalnej, chodzi mi jedynie o wskazówki od osób, które w ostatnim czasie skladaly wniosek o zwrot kosztów hotelu i biletu innej linii lotniczej. Chcialbym to usprawnić (Ryanair dość niechętnie je rozpatruje) i nie dać się wyrolować na ich standardowe odpowiedzi, bo cena biletu była astronomiczna.