Wpis z mikrobloga

Sprzedam oryginalną płytę główną wraz z dedykowanym do niej wyświetlaczem graficznym z drukarki creality CR10
wersja płyty v1.2. Oczywiście wszystko sprawne, działa, prosto wyjęte z prawie nowej drukarki.

Obecnie fabryczny firmware z drukarki, ale jeśli ktoś chce - mogę skasować i wgrać bootloader by można wgrać dowolnego Marlina (domyślnie te płyty nie mają bootloadera)

W komplecie ekranowany przewód płyta-wyświetlacz, oraz wyświetlacz niebieski z enkoderem, do enkodera gałeczka... no po prostu wszystko jak z drukarki wyjęte, prawie nowe. Sprzedaje bo zmieniłem elektronikę na inną.

cena 100zł + wysyłka paczkomatem 12zł, ew odbiór osobisty Opole.

#druk3d #cr10 #spam #sprzedam
Pobierz hrumque - Sprzedam oryginalną płytę główną wraz z dedykowanym do niej wyświetlaczem g...
źródło: comment_erlK5929tGPdnCEiMyIlldlgOwJXN3j3.jpg
  • 6
@kc1991: na aliexpresie gdzieś, zebrały mi się jakieś wygrane kupony od ali, kupon od sprzedawcy i jeszcze dał mi 50% zniżkę za jakieś tam inne rzeczy które nie doszły wcześniej, bym nie robił dispute, i wyszło mi ~55$ za zestaw - czyli w zasadzie tyle co sama elektronika.

Ale normalnie to bym tego nie kupił. Nie opłaca się cały zestaw, z kilku powodów:
- sensor "out of filament" - jest bez
@hrumque: dziękuje Ci bardzo za wartościowy komentarz. Zacząłem się bardziej zastanawiać nad tym bo widziałem autoleveling do cr10s na oficjalnym kanale Creality ale chyba jednak zrezygnuje bo za dużo zabawy i kosztów w porównaniu do plusów.
widziałem autoleveling do cr10s na oficjalnym kanale Creality

@kc1991: autoleveling jest, ale taki bardzo na piechotę. Zresztą - bierzesz taką "zwykłą" cr10 elektronikę, aktualizujesz marlina któremu autolevel włączasz - i też masz.
Co do tego auto-levelingu, jak to działa: włączasz, i on robi najpierw klasyczny auto-level na krańcówce (czyli jak zwykłe CR10), a potem jedzie w X ustawionych wcześniej punktów (domyślnie 4 rogi i środek) - tak byś mógł w każdym