Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już po dziewiątym praktisie w ramach naszego projektu salsowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tygodnia na tydzień jest już coraz fajniej a i ja przez te pół roku zacząłem czuć się w salsie naprawdę pewnie. Te półtorej miesiąca na social parkiecie był kozakiem #!$%@? - przede wszystkim z ogarnięciem mindsetu tańcząc ze znacznie bardziej zaawansowanymi partnerkami jak i nauką czerpania fun'u z tego poziomu który mamy obecnie.

Bo z początku mózg okazywał się #!$%@? i zadawał jakieś durne pytania w stylu:
"Czy to nie będzie za nudne prowadzenie?", "Jezusicku tu przychodzą tacy kozacy a ja dalej jak #!$%@? w lesie", "Kiedy ja się tego nauczę?"

Mój mistrz powiadał że największa nauka jest na socialach i ja się już z tą opinią zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie korzystam ze wszystkiego co nauczyłem się do tej pory na przyzwoitym poziomie i mój model prowadzenia podoba się partnerkom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak doskonale zdaję sobie sprawę że to jest dopiero wierzchołek góry lodowej.

Randomowa nagrywka z #galaxys7 #samsung robi wrażenie nawet i w kijowym oświetleniu, pomimo że to dwu letni flagowiec radzi sobie nadal całkiem nieźle (jak za 1,5k opcja spoko).

Już w tą niedzielę biorę udział w pokazie reggaetonu, będzie jeszcze wpis o nim, stay tuned!

#taniec #tuxtanczy
N.....p - Jesteśmy już po dziewiątym praktisie w ramach naszego projektu salsowego ( ...