Wpis z mikrobloga

@eSUBA94 Czekam nadal na odpowiedz, zadałaes mi pytanie

to wyjaśnij mi rycerzyku dlaczego szafa ma w dupie nawet sponsorów?


Odpowiedziałem ci:
@eSUBA94: I tu się z tobą zgodzę, nie wiem ile w tym prawdy że go sponsorowałeś, i nic w związku z tym nie dostałeś "ekstra", ale uznajmy że nie kłamałeś. Na twoim miejscu pisał bym do YT, to tak jak bym zamówił kablówkę, płacił za nią, ale nie miał ani jednego kanał w tv. Pytanie dlaczego nic z tym nie robisz? Dla mnie to głupota sponsorować kolesia który tylko je, opcja sponsoringu ma sens, jedynie na kanałach które zawierają treści edukacyjne. Ktoś siedzi poświeca swój czas żeby pokazać komuś coś przydatnego np. kursy programowania etc. Normalnie taki kurs kosztuje 10 koła, ale u niego na kanale mozna nauczyc sie tego samego za darmo, wtedy opcja sponsoringu ma sens. Jeżeli Szafa nic sponsorom nie daje to fakt przypał z jego strony, ale jak mówie nie wiem na ile to jest prawdą bo go nie sponsoruje.

Pytam po raz kolejny, co z tym zrobiłeś? Dlaczego nie pisałeś do YT?

#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszb44: z tego co pamiętam to on z góry mówił, że nie będzie nic specjalnego dla nich robił. Ale porównaj go z klawiaturem. Klawiatur robił materiały dla sponsorów, a potem stwierdził, że za 2 tysiące na miesiąc nie będzie z reszty widzów robił pajaców i wyłączył sponsoring. Szafa nie robił i nie robi nic dla sponsorów, ale dla tych kilkuset złotych trzyma tę opcję i ucina jakakolwiek dyskusję na ten
  • Odpowiedz
@keton123: no własnie o to chodzi że nie ma, ale juz uznajmy że kiedyś tam miał, nadal nie wiem dlaczego nic z tym nie zrobił, czemu nie interweniował w YT, tylko wylewa gorzkie żale na wykopie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz