Wpis z mikrobloga

@miszo_balkan
@wolnomi
@PerfekcyjnyMelancholik
@zielonk4
Odłożyłem pieniążki, szukam pasji czegoś ekscytującego mam trochę lek wysokosci ale do pokonania jestem silna osoba, jak przyjadę do Polski zamierzam pójść pierw na ściankę wspinaczkowa polecacie jakieś miejsca?
Najlepiej na dolnym Śląsku?
Jeżeli mi się spodoba zamierzam przystąpić do kursu po drogach ubezpieczonych
Możecie polecić jakieś sekcje ewentualnie szkoły z tym zwiazane
@Berardus: Ze ściankami na Śląsku niestety nie pomogę, bo to zupełnie nie mój rejon.
Co do kursu na drogach ubezpieczonych: jeśli chcesz w Sokolikach, to polecam szkołę Blondasa, łatwo znajdziesz w Google'u. Jeśli wolisz Jurę, polecam szkołę Kilimandżaro, a konkretniej Wojtka Szymenderę, który prowadzi tam kursy.
@Berardus: ja bym Ci proponował popróbować via ferraty (we włoszech jest tego sporo, we francji, w szwajcarii pewnie też) by pokonać lęk wysokości. W sensie o ile masz po prostu strach przed przestrzenią, bo lęk wysokości jako taki pewnie ciężko będzie pokonać.
A co do kursu - ja się nauczyłem z hehe książki: https://www.galaktyka.com.pl/media/repository/ksiazki/gory/Wspinaczka_w_skale.jpg ale trochę mi zajęło by znaleźć kompana, dlatego radziłbym ci się zapisać do jakiegoś klubu górskiego równocześnie
Pobierz z.....4 - @Berardus: ja bym Ci proponował popróbować via ferraty (we włoszech jest te...
źródło: comment_rBKA4ONtnNVM0eWgnnu1LCvn6XVovi7i.jpg
@zielonk4 nie mam aż takiego leku generalnie nie czuje się swobodnie bo wolałem unikać większych wysokosci, VIA ferrata też sprawdzę ale chce zacząć od wspinaczki, jak przejdę kurs to można się umówić mireczku
@Berardus: chętnie tyle że ja zagranico gniję, zdradziłem ojczyznę i takie takie. :)
no, tak czy siak wspinanie to fantastyczny sposób spędzania czasu w górach. trochę straszno, trochę ekscytująco, ładny widok, fajny sport.