Wpis z mikrobloga

Tak więc odebrałem dzisiaj zamówioną parę dni temu na Empiku Nullizmatykę Live Session pomimo, że już szóstego ruszyły preordery (a nie udało mi się zamówić). Fajna cena w sumie, 30,99 za płytkę z pierwszej partii.
A co do tego preorderu, ciekawa rzecz się zdarzyła XD otóż kilka razy przechodziłem ten proces zamawiania i za każdym razem dostawałem maila że przyjęto zamówienie a na stronie "dziękujemy, transakcja NIE ZOSTAŁA zrealizowana :-)" bez dokonywania płatności (wybierałem bank a potem od razu koniec procesu zamawiania) i #!$%@? xD No to mówię nie wiem, może to mój bank czy coś. Parę dni później powtórzyłem proces próbując zamówić płatność przy odbiorze ale nadal nic. A szkoda, bo płaciłbym te 17 zeta więcej a miałbym podpisy wszystkich z ekipy. Trudno.
Dzisiaj dzwoni do mnie numer z Wrocławia, gościu mówi "dzień dobry, dzwonię z firmy Dystrykt.pl (i myśle sobie oho, zaczyna sie xD) i mamy zanotowane, że zamawiał pan Nullizmatykę ale nie ma dokonanej płatności." Mówię że wiem, bo strona nie działała albo coś u mnie, jednak już byłem w empiku odebrać swoją kopię. Gościu autentycznie powiedział "już pan kupił? #!$%@?, to anulujemy." xDD I mówi że PayU będzie miało proces z nimi bo ponieśli spore straty przez swoje #!$%@?. Mówię że też poniosłem straty, chciałem autografy a Nullo w życiu nie przyjedzie do Torunia xD Trudno okej trudno.
Ale co do samej płyty - bardzo w #!$%@? polecam, dobrze zmasterowana, w cholere długo się słucha, aranżacje w zajebistej postaci, z niektórych słabych muzycznie kawałków w oryginale wyciągneli naprawdę genialne, nowe brzmienia. Chyba nie ma jeszcze na spotifaju więc polecam kupić płytkę, preorder z podpisami też bo pewnie PayU działa już XDD

#nullizmatyka #livesession #nullo #pork #dystrykt #rap #metal #funk #jazz #blues #rock #reggae #punk #heheszki #3w #recenzja #muzyka
SlenderCzester - Tak więc odebrałem dzisiaj zamówioną parę dni temu na Empiku Nullizm...

źródło: comment_n9QjzxMh8lVr9KXWf2iwjjBCb7STPVbo.jpg

Pobierz