Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
Co ja właśnie widzę :__: typo z 25 lat, wąsik dziewiczy, syfy wszędzie, no typowy piwniczak, przyszedł do fryzjera z mamą. Na domiar złego kłóci się z nią o to, czy może się obciąć tak jak mu się podoba. Nie, nie zgodziła się (ʘʘ)

#cotusie #przegryw #tfwnogf #truestory
  • 37
  • Odpowiedz
@lwonly: Tak, przeczytałem i nie rozumiem zupełnie po #!$%@? o tym piszesz? Niech sobie koleś żyje, niech sobie chodzi z mamusią do fryzjera, a Ty się zajmij własną dupą, a nie wytykaniem paluchem ludzi w sieci, panie doskonały.
  • Odpowiedz
@lwonly: Jak składałem kilka lat temu papiery na uczelnie, wpadł typ w białej żonobijce #!$%@?ą musztardą, z ojcem.
Nie wiedział chyba ani jak się nazywa ani gdzie mieszka, bo tatuś uzupełniał mu tam jakieś kwitki. Do dzisiaj się zastanawiam jak ten chłop sam daje sobie radę w większym mieście.
  • Odpowiedz
Nie wiedział chyba ani jak się nazywa ani gdzie mieszka, bo tatuś uzupełniał mu tam jakieś kwitki. Do dzisiaj się zastanawiam jak ten chłop sam daje sobie radę w większym mieście.


@twoja_tata69: Mój ex współlokator nie umiał obsłużyć odkurzacza (pierwsze jego sprzątanie to było ścieranie podłogi suchym ręcznikiem papierowym na kolanach), ale miał za to ogromną wiedzę historyczną i ogarniał 3 języki w stopniu b.dobrym. Także nie ma co oceniać, może
  • Odpowiedz
@Polkopsky: pokaz mi te swoją mordę bo to już drugi post w którym mi się żalisz. Zobaczymy czy da się coś z tym zrobić.
Ale prawda jest taka, ze najważniejsza jest dobra gadka. Różowe nie patrzą na wygląd tak jak niebiescy
  • Odpowiedz