Wpis z mikrobloga

Hej miłośnicy #neuroshimahex, bardzo czekacie na #monolitharena?

Ja oczywiście śledzę wszystkie newsy, ale bez nadmiernej ekscytacji z +/- które podsłuchałem w różnych wywiadach to najbardziej mnie zachęca, że niby będzie można użyć armii z Monolith Areny w Neuroshimie, a najbardziej zniechęca, że Oracz i Trzewik mocno podkreślali, że będą w Monilocie tylko bardzo klasyczne armie bez "dziwactw".
Sądzą że armie bez udziwnień podobają się ogółowi i one są bardziej pożądane i mniej kłopotliwe, ale zapominają że te wykręcone sprawiają, że wiele osób pokochało Hexa i to ci maniacy pokazują grę innym i ją promują

#gryplanszowe #grybezpradu
antros - Hej miłośnicy #neuroshimahex, bardzo czekacie na #monolitharena?

Ja oczyw...

źródło: comment_Cv25OOlKaRHUD6D1UzqztEmr4oneIaqv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@antros: tyle, że to te casualowe najlepiej się sprzedają i muszą być podstawą, na której opierasz całą resztę

z jakiegoś powodu podstawka do nshex ma Hegemonię, Borgo, Molocha, Posterunek
  • Odpowiedz
@antros: Mnie głównie interesuje mechanizm działania monolitów, które ponoć będzie można układać w dowolnej konfiguracji i zarządzać nimi.
Dodatkowo jeszcze chętnie przyjrzę się wykonaniu i ilustracjom, bo zdecydowanie bardziej lubię fantasy niż postapo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@phoe: no i? Chleb jest bazą kanapki więc zrezygnujmy z sera i wędlin i róbmy kanapki tylko z bułek i chleba?

@krasnoludkolo: no co ty od dawna mówią, wszystko podobnie tylko sztab to przestrzenny monolit z 3 żetonami i jak zadajesz mu obrażenia to aktywuje się kolejna umiejętność
  • Odpowiedz