Wpis z mikrobloga

@enteron: To jest zbyt krotko. Bedziesz zyl, nawet mozesz bywac wyspany, ale mozg nie zdazy pozbyc sie wszystkich metabolitow, bardzo mozliwe, ze tak krotki sen wplynie na stan Twojego zdrowia w przyszlosci. Czlowiek powinien spac dluzej. Ponad 8 godzin na dobe.
@enteron: Lecę tak drugi rok i czuję się zajebiscie. Po jakichś 3 miesiącach się przyzwyczaiłam czy przestawiłam i zaczęłam odpoczywać mimo teoretycznie krótkiego snu. Rano jak wstaję czuje się lepiej niż jak wstawałam po dłuższym śnie (10-14h potrafiłam spać xD).
@enteron: Wpłynie na to wiele czynników. Miedzy innymi twój wiek.

6h to minimum, co powinieneś spać. Chociaż uważam, że to i tak za mało.

Piszę ze swoich doświadczeń. Też sobie tłumaczyłem, jak to ja nie dam rady spać 4-5h na dobę? No nie dałem. W pewnym momencie organizm się zbuntował i wyznaczył sobie nową normę snu, czyli 8h. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enteron: wstaje do pracy o 3.30 ide spac o 22.00 od roku nie sypiam popoludniami wczesniej bylem mega wypompowany po tych popoludniowych drzemkach a teraz odealnie sie czuje 5.5 h snu wystarczy
@Troester: Skąd wiesz co jest dla mnie dobre?
Co to znaczy w dłuższej perspektywie czasu? Rok, 10 lat, 20 lat? Ponad rok, nie długą stukną 2 lata i czuję się zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się teraz kiedy według ciebie zacznę się czuć źle ( ͡º ͜ʖ͡º)