Wpis z mikrobloga

@PiotreKq: śmiało, ale nie można przesadzać. kiedy jest zwiększone zapotrzebowanie na przyjmowanie płynów, wysokie temperatury, czy biegunki, lub inne schorzenia, wystarczy porządnie przeczytać wskazania. i nie przekraczać sugerowanych dawek.
Przypuszczenie że elektrolity "podobno spadają" to wciąż za mało. Zrób sobie morfologię i badanie moczu, będziesz wiedział czy faktycznie czegoś Ci trzeba. Teraz latem jest multum owoców i warzyw, z dużą zawartością wody. Lepiej powcinać arbuzy i czereśnie, przegryzając szparagiem.
@olabambo: Miałem robioną morfologię, wszystko ok, ale i tak codzienie łykam potas i piję wyłącznie wodę, w której przecież jest sód więc od takiej jednej saszetki nic mi przecież chyba nie będzie. No tam piszę, że jeśli ktoś miał jakiś wstrząs hemodynamiczny albo niedrożność jelit, a nic takiego nie mam.
@PiotreKq: Nic ci się nie stanie po saszetce czy dwóch. Możesz wziąć, ale te z saszetki imo smakują gorzej niż rozpuszczalne tabletki, a może po prostu na takie trafiałem.