Wpis z mikrobloga

@dolOfWK6KN: no biorąc pod uwagę osoby grające to nie widzę problemu w takim reprezentowaniu.
Może nawet za tym jest logina i przedstawiają kolor w zależności od kapitana zespołu? :P

I mean. Jest ktokolwiek biały w drużynie Francji np?
  • Odpowiedz
@inozytol: masz tylko dwie czarne reprezentacje. Nigeryjska nie za jasna przypadkiem? Ja #!$%@?, jak można buldupić o to jaki kolor mają ludki na jakiejś śmiesznej grafice.
  • Odpowiedz
Kolorki wygladaja na calkiem losowe


@okonato: I właśnie o to mi chodziło z polityczną poprawnością. Mogli dobrać kolory skóry np. na podstawie kapitanów lub większości narodowej, ale nie, to by było rasistowskie, więc jest losowo. A druga sprawa, jakoś ta losowość dopadła wszystkich poza krajami w których większością z Murzyni. To nie obsesja.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: jesteś chory psychicznie. dopatrywać się wszędzie lewackiej logiki to już naprawde jest z toba zle. sam jestem rasistą ale nie widze tutaj nic gorszącego dla białej rasy. japonczycy i koreanczycy na grafice są bardziej żółci niż opaleni. argentyna i australia to ciepłe kraje i autor pewnie to uwzględnił, miał analizować odcień skóry każdej reprezentacji do jakiejs gówno grafiki? nie popadajmy w paranjoę
  • Odpowiedz