Wpis z mikrobloga

I pomyśleć że 16 miesięcy temu to była całkiem normalna Polska rodzina. Matka miała lekkie problemy z alkoholem , przez to że nie pracowała można powiedzieć że czas na urzędniczej zatrzymał się 20 lat temu, ale nie piła codziennie Łukasz zawsze był wysłany do szkoły i miał przygotowane kanapki, razem z nimi mieszkał ojczym Jacek który jak to zwykły budowalniec utrzymywał rodzinę, a po pracy lubił sobię wypić kilka piwerek. W mniejszym pokoju Łukasz który jak typowy nastolatek z biedniejszej rodziny przechodził okres buntu, problemy szkolne, długie granie na PC ale co by nie było zawsze zdawał klase, na 2 ale zdawał. No i brat no life który #!$%@?ł 10 lat w Tibie. Aktualnie? Matka menelica która sra pod siebie przy kilku tysięcznej widowni, ojczym menel który sika pod siebie przy kilku tysięcznej widowni, brat w bidulu, no i mieszkanie z którego za niedługo zostanę eksmitowani. Zapomniałbym o najważniejszym. Pamięć. Bo internet nigdy tego nie zapomni, nie ważne gdzie gruby będziesz wchodził sklep,przystanek,apteka zawsze na minach ludzi będzie widniał lekki uśmieszek patrząc na Ciebie jakim pazernym grubasem jesteś. @daniel-zwierzynski ja ci życzę tylko jednego. Żeby twoja mama nie umarła dopóki ty streamujesz, bo sobie nawet nie zdajesz sprawy jaki ty publiczny lincz dostaniesz za to że ją do grobu wprowadziłeś.
#danielmagical #patostreamy
kromeen - I pomyśleć że 16 miesięcy temu to była całkiem normalna Polska rodzina. Mat...

źródło: comment_WqmLBn4RFWhLxMfsCnuiSNp7YdTHtIuq.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matick93: Bo nie chce mi się z tobą wchodzić w dyskusje. Miałem tu konto zanim ty nie wiedziałeś kto to danielmagical, usunąłem je kilka miesięcy temu jak gimbusiarnia zaczeła wchodzić na ten tag. Wróciłem zobaczyć sobie co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Matick93: on i tak ma #!$%@? na to co kto tu pisze, ale to przeczyta. Tak na prawdę wykop jest aktualnie takim jego wrzodem na tyłku który wytyka mu jego błędy, i najchętniej by się go pozbył, ale nie wejdzie na ściezke wojenną bo się boi że skończy jak gural
  • Odpowiedz
@kromeen: dobra, pomysl sobie jak funkcjonuje mózg normalnego człowieka a alkoholika który pije x lat, gocha jest dorosla i sama za siebie odpowiada i za to co robi i nikt jej nie bedzie trzymal za rączke, pomieszkaj sobie z takim.alkoholikiem i zobaczysz ze inaczej funkcjonuje niz normalny czlowiek i ciezko.jest mu przegadac bo wie swoje
  • Odpowiedz
@Matick93: No tak tylko że jak taki alkoholik ma dostęp do alko 24/7 bo w jego mieszkaniu balanga trwa średnio 6 dni w tygodniu, nie musi się nawet martwić o pieniądze na ten alkohol to jest właśnie problem że to jest chory człowiek i nie może przestać pić. Wcześniej jak nie miała kasy to wypiła sobie kilka razy w tygodniu pod wieczór z 2-3 browarki i tyle. A teraz chleje
  • Odpowiedz
@polaczyna: No jak gruby streamował jeszcze na twitchu czy hitboxie to Gocha nie piła tak. Czasem się browarka napiła, nawet o 20 chodziła spać i wyzywała go że ma kończyc streama
  • Odpowiedz
No jak gruby streamował jeszcze na twitchu czy hitboxie to Gocha nie piła tak. Czasem się browarka napiła, nawet o 20 chodziła spać i wyzywała go że ma kończyc streama


@kromeen: To Ty chyba oglądasz to od pół roku dopiero. Zawsze waliła i to ten najgorszy syf z mety, tyle że ukradkiem. Alkoholizm to ciężka choroba, nie da się z niej wyjść od tak, na pstryknięcie palcem.
  • Odpowiedz
@polaczyna: Ale ja nie twierdzę że Gocha nie była alkoholiczką. Nie powiesz mi chyba że nie widzisz różnicy między tą Gochą sprzed 1.5 roku i tą która jest aktualnie?
  • Odpowiedz