Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #motoryzacja i #samochody .jako, że wszystko zapowiada się, że znowu będę mógł jeździć autem zastanawiam się na kupnem jakiegoś magneza na laski. Celuję w #cabrio . Jako, na najlepsze ceny mają #peugeot ot #206 cc oraz #307 cc zastanawiam się nad tymi modelami. Używał ktoś? Może wymienić walety i zady. Ewentualnie na co uważać na kupnie? A może polecicie jakieś inne cabrio tak do 15-20 tys.? Jako, że mam problemy z wsiadaniem w grę wchodzą raczej wersje 3 trzywiowe ze względu na wielkość drzwi i łatwość wsiadania.
#pytanie #motoryzacja


#pytanie pytaniemotoryzacyjne
  • 34
  • Odpowiedz
@kiszczak: do 20 na spokojnie, 99% benzynowych to b207 (oznaczenia 1.8t, 2.0t i 2.0T). Diesel 1.9 jest ok, ale cabriolet w dieslu to tak sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: A może Megane CC? Jakoś chyba zgrabniej prezentuje się jako cabrio moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo moim zdaniem lepszy wybór, choć mniej praktyczny - Mazda MX5
  • Odpowiedz
Megane CC


@aksal89: To akurat mój faworyt ze względu na wielkość/stosunek ceny do jakości. Ale już sobie kiedyś obiecałem- nigdy więcej renault. Choć wiem, że czasy się zmieniają....
  • Odpowiedz
megane 2CC, mam od 4 lat i nie zamierzam sprzedawać. Jak masz pytania to strzelaj


@eXe1987: Na co zwracać uwagę przy kupnie oprócz szczelności dachu? Jakieś typowe usterki, ogniska korozji?
  • Odpowiedz
@kiszczak: nadkola to plastik, głównie to dach i czy nie po zalaniu. To jest normalna megana więc 90% warsztatów z nią sobie poradzi. No i jeśli to dci to oby olej był regularnie zmieniany.
  • Odpowiedz
@kiszczak: wg mnie wyglądają gorzej trochę niż megana ale to już subiektywne podejście. Przy zakupie oczywiście obowiązkowa na Clipa. Ja akurat mam diesla, brałem to co było w dobrym stanie dostępne na rynku, no i parę lat robił jako pierwsze auto.
  • Odpowiedz