Wpis z mikrobloga

@Chcesz_Pomarancze: Oficjalne wytłumacznie jest takie, że to nie są TWOJE gorące, a to są gorące wpisy całego serwisu, jeśli blokujesz jakiś tag to po prostu ich nie widzisz.
W sumie to ma trochę sensu, bo przy takiej ilości użytkowników wyliczanie każdemu gorących mogłoby być strasznie upierdliwe od strony serwerowej
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: Wtedy musieliby trzymać dość długi rejestr dopuszczalnych gorących patrząc na możliwe kombinacje tagów. No i w sumie to by wpłynęło na czasy wczytywania strony, też byłoby ujadanie.

Nie chcę tu mówić, że jest idealnie teraz, ale piszę po prostu, że to nie jest #!$%@? dla zabawy, a coś za tym stoi ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piesa: By chociaż bordowym dali możliwość korzystania z własnych gorących na podstawie obserwowanych tagów, coś jak zakładka Mój Wykop, ale z segregacją od najwięcej plusowanych wpisów. Teraz Mój Wykop jest nie do użytku w dzień, za duźo wpisów. wtedy bym się bardziej udzielał żeby dostać bordo i te "własne gorące". Z pożytkiem dla wszystkich.