Wpis z mikrobloga

@klaudia-croft:
Dobra... wszystko wszystkim, ale to już jest przegięcie... Carrioner ma się za bardzo inteligentą osobę (a jak wiadomo jest osobą publiczną), ale ta popisówka i publiczne obrażanie mojej osoby przez Carrionera z pewnością nie świadczy o jego inteligencji, a o jej braku, tak samo jak i o braku SZACUNKU. TO ZNIESŁAWIENIE I NĘKANIE MOJEJ OSOBY od kiedy rozstaliśmy się... a przez co? Przez TOTALNY BRAK SZACUNKU w moją stronę! On stara się zniszczyć mi życie! WYPISUJE DO LUDZI PRYWANE WIADOMOSCI, ŻE JESTEM KUR** NIE ROBIĄC DOSŁOWNIE NIC! Ja tej sprawy tak nie zostawię i zgłoszę to na policję.
Mimo wszystko, życzę Carrionerowi jak najlepiej!

#carrioner #youtube #wykop #dlive #steemit #twitch
klaudia-croft - @klaudia-croft: 
Dobra... wszystko wszystkim, ale to już jest przegi...

źródło: comment_2pbmjNLwQGuN0NGtz0WeXgh3mCXEs1Oe.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@klaudia-croft: Dobra przekonałaś mnie że to Ty, czyli Cario to hipokryta. Pamiętam jak komentował sprawę tej acipupu co z disem świrowała a jej były szalał, teraz Cario robi to samo xD
  • Odpowiedz
Brodaty zdenerwowany pan wypuścił całkiem niedawno filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=jr-3H3TEIys

@klaudia-croft o co chodzi z "kromką chleba" i czy aby to nie ty jesteś tą przyjaciółką co ona sama do niego bez żadnego powodu powiedziała: "Ale ty jesteś inny na tych swoich filmikach, zupełne przeciwieństwo niż prywatnie". Pachnie mi to niezłym mitomaństwem, jaki to on wspaniały. Skrzyżowanie dobroci Buddy z mózgiem Dawkinsa normalnie.
Znowu biedaczek na CENZURĘ się nadział, 12 min wyzywania człowieka od
  • Odpowiedz
@klaudia-croft lepiej uważaj na wyrażenia, niby Keemstar nie czyta Wykopu, ale takie teksty to tylko młyn na jego stuleję mentalną. Jeszcze zacznie gadać, że to to jego fiflak w twoich ustach był. Co w nim widziałaś jak jeszcze coś między wami było?
  • Odpowiedz
@klaudia-croft: Jedziesz z tym oświeconym baranem. Pora, żeby ktoś na poważnie wziął się za tego geniusza i zrobił z nim porządek, nawet na drodze prawnej. Ciekawe czy przed sądem też będzie darł ryja, że to tylko insult comedy...
  • Odpowiedz
@raymon_sinjin: to zawisc carrionera. Nie ma podstaw zeby tak o mnie mowic. Zwyczajnie jest zazdrosny i zdesperowany, ze znowu w zyciu mu nie wyszlo... tylko nie rozumiem po co on chce sie mscic jak od poczatku maja nie jestesmy ze soba, a akcja jest z wczorajszego wieczora... minal ponad miesiac... moglby dac spokoj i nie pograzac siebie w internece, bo to teraz tylko zle o nim swiadczy... a jego hipokryzja nie
  • Odpowiedz
@klaudia-croft: kłamstwa i więcej kłamstw, ale u ciebie to typowe. Skasowała zapis streama, ale jak była na wakacjach powiedziała, że coś takiego "dowiedziałam się o zakończeniu naszego związku z filmu BORBOBtv". Zdziwiłem się wtedy.
20.05. o godzinie 1:11 napisała "Czyli mysmy sie rozstali, tak?" , a 2 dni wcześniej wysłała mi pewną fotkę i filmik. czy tak zachowuje się osoba, która uważa, że "związek zakończony"? Ja chciałem wyjaśnić osobiście czy tak
  • Odpowiedz
hahaha Carrioner znowu się pogrążasz... jeżeli nie masz partnera/towarzysza twitch to po 14 dniach filmiki na twitch przepadają... sprawdź sobie a nie wciskaj kitu, że usuwałam... i skończ juz mieć ból dupy...jak masz na mnie #!$%@? to po co trujesz gitare??
  • Odpowiedz