Wpis z mikrobloga

@klaudia-croft:
Dobra... wszystko wszystkim, ale to już jest przegięcie... Carrioner ma się za bardzo inteligentą osobę (a jak wiadomo jest osobą publiczną), ale ta popisówka i publiczne obrażanie mojej osoby przez Carrionera z pewnością nie świadczy o jego inteligencji, a o jej braku, tak samo jak i o braku SZACUNKU. TO ZNIESŁAWIENIE I NĘKANIE MOJEJ OSOBY od kiedy rozstaliśmy się... a przez co? Przez TOTALNY BRAK SZACUNKU w moją stronę! On stara się zniszczyć mi życie! WYPISUJE DO LUDZI PRYWANE WIADOMOSCI, ŻE JESTEM KUR** NIE ROBIĄC DOSŁOWNIE NIC! Ja tej sprawy tak nie zostawię i zgłoszę to na policję.
Mimo wszystko, życzę Carrionerowi jak najlepiej!

#carrioner #youtube #wykop #dlive #steemit #twitch
klaudia-croft - @klaudia-croft: 
Dobra... wszystko wszystkim, ale to już jest przegi...

źródło: comment_2pbmjNLwQGuN0NGtz0WeXgh3mCXEs1Oe.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@mich_uj w skrócie. Rozstałam sie z Carrio, poleciałam sama na Gran Canarie - urlop - po czym po moim powrocie stalkuje mnie wszedzie takimi wiadomosciami... zaznacze, że na urlopie byłam 15-22.05, a te screeny są z dzisiaj... chyba chłopak nie zrozumiał i nie pogodził się z rozstaniem z powodu darcia mordy na mnie i wyzywania mnie
  • Odpowiedz
Ja sama jestem zaskoczona jego postawą... bo teraz sie okazal hipokryta... zawsze hejtowal osoby ktore obrazaja kobiety, a mnie tak publicznie obrazac potrafi... no szok
  • Odpowiedz
@klaudia-croft

Kręć Mayłsza. Typek ewidentnie sobie myśli, że jak wszystko przykryje po płaszczykiem INSULT COMEDY ŻANRA, to może wyzywać ludzi kiedy chce. Sarkazm - słowo wytrych, znalazł się freedom of speech warrior. Niech ktoś go pozwie skutecznie, to może w końcu weźmie odpowiedzialność za swoje czyny w końcu. Swoją drogą, niezły z niego hipokryta, jak wytykał Awięc, że nie potrafi odróżnić życia realnego od internetowego.
BTW, możesz powiedzieć coś więcej o nim,
  • Odpowiedz