Wpis z mikrobloga

@Jakubaty: Nie wiem, czemu Wodza, ale skoro wołasz do tablicy... Powielone H1 nie jest błędem - nagłówków H1 może być znacznie więcej, niż 1, czy 2. Wszystko zależy od struktury strony, doboru słów kluczowych. Osobiście preferuję klarowną strukturę z jednym nagłówkiem H1 na wariację głównego KW'a strony docelowej. Tak czy siak - dwa nagłówki H1, o ile dobrze są zastosowane - nie są błędem. Zależy, co jest celem takowego ich użycia.
@damiano_polishiano: To się nie zgadzaj - przeczytaj uważnie, co napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do ostatnich dwóch komentarzy, o których wspominasz w odniesieniu do podlinkowanego wpisu - pozwolę sobie zacytować (skoro już na to się powołujesz):

"Fakt, że nagłówki w jakikolwiek sposób wpływają na SEO jest skutkiem ubocznym ich roli. "

Oh, gosh, popatrz - to zupełnie, jak z linkami... To co, od dziś tylko "kountent"
@FilipTraum: jaka struktura by nie była, to stosowanie kilku H1 tworzy płaską hierarchię treści i jest niepoprawne.

Zresztą właśnie przecież nagłówki + semantyczne znaczniki (main, nav, article, section, aside, header itp.) tworzą strukturę strony. Tylko należałoby ją zrobić poprawnie, skoro algorytmy od googla jednak sobie nie radzą ;)
@FilipTraum: no to nie dywagując:

czy to jest źle pod względem seo?


nie wiem, być może to nie szkodzi

czy to jest źle, biorąc pod uwagę specyfikację html, algorytmy, technologię asystującą, semantykę kodu, hierarchię treści?


tak - pod linkiem, który wkleiłem jest to, uważam, dość obszernie, wytłumaczone