Wpis z mikrobloga

@macgie29: obejrzyj sobie kilka zagranicznych stund up, z tego co widze sa 4 kategorie tego widowiska, o polityce, feministkach, czarni narzekajacy na biaych, i moj ulubiony zyciowe sprawy okraszone dobrym humorem i wskazowkami. U polakow tego nie widze, jedynie ten grubasek nie pamietam imienia sie wylamuje, reszta to schematy tych najlepszych w gorszym wykonaniu wedlug mnie
@KocieTruchlo: widzę reklamę akurat w tv, bo na orbitreku dziś zamiast rowera śmigam... Kabaret i stendaperzy to dno dna jak mam talent. Te same schematy, te same dowcipy i teksty, jak te same "talenty" a na koniec do 10 osób i tel się dostaje 7 śpiewających xD :-(
Oglądałem film, w którym gość bierze na warsztat pare skeczów LouisaCK. Do tamtej chwili nie zdawałem sobie sprawy z tego ile czynników wpływa na dobry stand up. Teraz jestem przekonany ze nasi komicy #!$%@? wiedzą i te ich żenujące występy to błądzenie po omacku. Może u Gizy widać jakiś warsztat. Reszta to nie wiem na co liczy, na fart? Albo, ze będą się śmiać jak już zapłacili za bilety, lub bo tak