Wpis z mikrobloga

@McJack:

1) Długo już nią masz? Widzisz po tym czasie jakieś wady/usterki
2) Miałeś doświadczenie z innymi deskami masz porównanie?
3) Ile czekałeś za dostawą od momentu zapłaty
4)Kupił byś ją ponownie
5)Jak się sprawdza na polskich drogach/chodnikach
1) Od 26 marca, więc ok 2,5 m-ca. U mnie żadnych usterek, ale koledze, który kupił ze mną padł pilot niedawno. Wysłali nowy, no ale trzeba trochę czekać...
2) Tak, mam porównanie. Zanim kupiłem tą deskę jeździłem na Backfire G2 - jakość i estetyka wykonania na + dla Backfire, ale osiągi Wowgo ma lepsze i jeździ się łatwiej, tzn hamowanie i przyspieszanie jest o wiele łagodniejsze w Wowgo, co jest bardzo istotne
@Marfii: Wziąłem podstawową baterię z myślą, że dokupię drugą na wymianę. Teraz zamówiłem ogniwa i będę sam robił baterię 2x większą od standardowej.
@McJack: odgrzeję kotleta. Jak po dłuższym czasie eksploatacja #wowgo? Mocno myślę nad 3x, ale ciekaw jestem jak u nas z gwarancją itd. No i przede wszystkim jak się to trzyma po ponad roku, bo co prawda nie jest to przedział cenowy #boosted, ale jednak 3kpln to spory wydatek ;)
@ruyven: Po upływie 1,5 roku i dość mocnego eksploatowania wszystkie 5szt które kupiliśmy z kolegami w dalszym ciągu sprawują się tak samo dobrze jak po zakupie. Nikt z nas nie miał żadnych problemów. Nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi... aż dziwne. Decha cały czas sprawia mi ogromną frajdę, nie żałuję ani złotówki wydanej na nią. Nie odczuwam też potrzeby wymiany na coś lepszego, pomimo że się trochę ojeździłem na znacznie droższych
@McJack: Dzięki za odpowiedź! Nie mam powiadomień z wykopu, stąd nie wiedziałem, że odpisałeś :(
Kurczę, mam straszny dylemat. Pogrzebałem trochę na reddit, ludzie zgłaszają różne problemy z pilotami itd., serwis ma ich w pompie. Chodzi mi po głowie Boosted, ale za te hajsy można mieć dwie wowgo 3x i jeszcze zostanie... ;/ Z drugiej strony oni serwis mają zacny ;)