Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o doładowanie #revolut. Nie mam karty debetowej, więc chciałem doładować zwykłym przelewem. Wybrałem doładowanie w PLN, ale wyświetla się numer konta z Wielkiej Brytanii, czyli jak rozumiem muszę wykonać przelew zagraniczny. Problem w tym, że w #inteligo w przelewie zagranicznym nie ma do wyboru waluty PLN.

Przelewy zagraniczne są realizowane przez PKO Bank Polski S.A. z Kont Inteligo w poniższych walutach wymienialnych: AUD, CAD, CHF, CNY, CZK, DKK, EUR, GBP, HUF, JPY, LTL, NOK, SEK, USD z zastrzeżeniem, że przelewy zagraniczne w trybie pilnym overnight albo tomnext realizowane są tylko w walutach.

Jak zatem mam doładować konto złotówkami?
  • 5
@MichaelT128: Nie wiem jak traktowana jest Wielka Brytania w sferze bankowości, ale koszt takiego pojedynczego przelewu z doładowaniem to 8 lub 50 zł. Faktycznie nieopłacalne. :(

Na razie poradziłem sobie z doładowaniem Revoluta korzystając z dolarowej prepaidowej karty Trejdoo obsługiwanej przez mBank. Udało się dolarami doładować revolutowe konto złotówkowe bez większych prowizji. Zasiliłem za 20 zł, a z karty pobrało 5,87 USD.

Niestety za miesiąc karta wygasa i wtedy będę musiał