Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, badać klefedron, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć badać klefedron. Czy lepiej do predatora czy do pasjonata? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum.dopalamy.com/

Chcesz zacząć badać klefedron? Super! Tylko pewnie masz śluzówki te same od urodzenia, które niestety po 2-3 gramach ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nos i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego kartę z tytanu

za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące czas wejścia, tętno oraz poziom #!$%@?

starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o badaniu klefedronu, bo

z β-ketonami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest #!$%@? grama naraz.

Jeżeli chcesz kupować do 6-8 gramów to wystarczy taka torba klefedroniarza za 500zł ale jeżeli 10 gramów i więcej to

potrzebujesz już torby 4CMC-CRYSTAL z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi

w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!


EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA

NOWELIZACJA USTAWY I BADAĆ KLEFEDRON BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE

MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ KRYSZTAŁ NA PODŁOGĘ


hehe pamiętacie RC77 klefking jak byliśmy w '99 na zlocie 4CMC prima sort w Siedlcach? XD Co tam się działo

to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD


  • 7
  • Odpowiedz
"ehh kiedyś to było, 3cmc kopało od 20 mg, trzymało 6 godzin i nie było zwała, teraz wam ceca -pchają a itak się zachwycacie" XD


@Conscribo: fajne fajne, fajnie pierze ciuchy, szoruje zęby, zawozi dzieci do szkoły polecam nawet górnicy używają tego zamiast pasty bhp
  • Odpowiedz