Wpis z mikrobloga

#e3 #forza #forzahorizon3 #xbox #xboxone
Szefie, kolejna gra, warto moze bedzie dac piekne azjatyckie trasy, stary dobry klimat kraju kwitnacej wisni, gdzie narodzil sie drift? Serpentyny na pieknych Japonskich wzgorzach? To musi sie udac! Fani beda szczesliwi!
J*bac, zrobimy w UK. Gracze znowu beda jezdzix po jakis zasranych gowno lasach i polach na terenie ktory gowno znaczy dla fanow motoryzacji.
Brawo Microsoft xDDD ZJ*BALISCIE IDEALNY PLAN NA SUKCES 4FORZY.
A tak serious, czworka bedzie wygladac jak 3, znowu jakies gowno pustkowia, ale tu nam dali POLA ROLNICZE! Ah, no sa tez w 3... No co oni sobie mysla. Jestem smutny bo moje serduszko chociaz chcialoby nawet w grze jezdzic po takich gorskich trasach w Japan, a nie Ku"*a po UK. UK JEST NUDNA.
  • 14
@SADhonda Górskie trasy byłyby kłopotliwe dla otwartości świata. W Horizon zawsze chodziło o to, żeby pośmigać po terenach gdzie nie ma dróg, przez ogrodzenia, krzaki, itp. W górach teren zamknąłby się praktycznie wyłącznie do ulic. Myślę, że to główna przyczyna.
@jkbck o czym Ty, a co Ty myslisz, ze japan to tylko drogi? By zrobili Tokyo, wielkie miasto, autostrady, trasy na wzgorzach i w pobliskich azjatyckich lasach. Przeciez jezdzic po takim lesie evo, legenda (mowie o starszych evo) japonska rajdowka to byloby cos pieknego. By mieli takie pole do popisu, ze hej! W moim oduczciu bedzie to powtorka z H3 i tyle.
@SADhonda Dla mnie w Forza najgorsze odcinki to były właśnie odcinki miejskie, i te ograniczone (gdzie z jednej strony jest zbocze góry, a z drugiej murek przed przepaścią). Nie pasuje mi to po prostu do klimatu tej gry, zajeżdża NFS. Może UK nie jest dobrą lokalizacją, ale wg mnie Japonia wcale nie byłaby lepszą. To dobry materiał, ale na jakiś dodatek, a nie tło całej gry.
@jkbck Wlasnie lokalizacja by byla idealna. Dwa, japonia? To od razu moga juz na dzien dobry walnac dodatek takiego Initial D I samochody, trasy, to by niszczylo. Mowie powaznie. I ze japonia nie jest duza to mogli by sie zastanowic nad zrobieniem czegos typu port, gdzie mozna by bylo sie przeniesc do np innych czesci azji
@SADhonda: chyba nic, poza konceptami z wątpliwego źródła, nie wskazywało na to, że ma się pojawić Japonia. Fani narobili teorii, sztucznego hype'u i mają problem do twórców, że gra nie jest taka, jak oni ją sobie wyobrazili? - XD
Dawno mi tak nie ulżyło, jak wczoraj, kiedy NIE zobaczyłem Japonii.

UK JEST NUDNA.


Nawet w demo nie grałeś i już wiesz XD Wlk. Brytania - kolebka motorsportu, marki takie jak McLaren,
@jablkabanany No prawda, fani narobili hype na japan. A mi sie marzy Forza w Japan i czekam niecierpliwie. Nie mowie, ze h4 nie bedzie fajna gra, pod wzgledem grafiki i tak dalej - super. Krok do przodu. Jednak nie widze tego czegos w UK, po prostu dla mnie to srednia lokalizacja.
@SADhonda: ale znów Japonia bez kultowej AE86 to też już nie to, a Toyoty na 99% nie będzie w FH4. Ja mam mieszane uczucia co do tej nowej Forzy, za dużo offroadu, jakieś błota, śniegi, to nie dla mnie. Mi też się marzy Japonia, JDM, tuning wizualny, kultura itasha, togue, mnóstwo ciekawych terenów miejskich, autostrady. UK nie ma w sobie nic ikonicznego oprócz torów wyścigowych (których oczywiście tu nie będzie), równie
@freaky- No wlasnie przeczytalem, ze nie bedzie toyoty. No to smutek. Zaczynam sie zniechecac powoli do FH4. :| Chyba, ze dokupia i jakis maly dodatek z Toyota dadza. Juz w trojce troche sie zmarwilem bo nie ma civica 4generacji, ani poprzednich czy CRXa, w dwojce byly I mialem nadzieje, ze rowniez beda. Szkoda wielka. :/
@SADhonda: w Motorsporcie 7 są te Civiki i CRX, ale Toyoty nie ma i nie będzie (jest tylko kilka modeli, ale to typowo wyścigowe - NASCAR, Land Cruser, Hilux i jakaś rajdowa ciężarówka). W Horizonie 4 ma być "tylko" 450 samochodów, czyli mały regres, bo obecnie po wszystkich paczkach i dodatkach w Horizonie 3 jest przeszło 500 aut, a w Motorsporcie prawie 800.