Wpis z mikrobloga

Cześc,
Polecicie jakiś plan treningowy dla zielonego w temacie ? nigdy nie ćwiczyłem pozza bieganiem od czasu do czasu.
Mam multisporta a więc mysle ze do 5 razy w tyg mogłbym odwiedzać siłownie po godzinie dziennie.
Jak na razie byłem 2 razy, to jedynie biegałem na bieżni bo nie wiedziałem zza co mógłbym się zabrać, z jakim obciążeniem i z jaką intensywnością.
Mój cel to zrzucenie nadwagi (około 11 kg) i wyrobienie mięśni ( aktualnie ich nie ma )
Z góry dziękuję.
#mirkokoksy #silownia #ulanydaxterpoker
  • 24
@DaxterPoker Super!!!! Gratuluje :) a masz zakwasy? Bo jak nie masz to faktycznie możesz robić 3 razy siłownię i dwa razy aeroby. Facet na silowni dobrze Ci powiedział, że żeby mieć mięśnie trzeba ćwiczyć siłowo. Ale bez aerobów nigdy nie spalisz tłuszczu. Dzięki mięśniom spalasz ich więcej, ale ja miałam taką sytuację, że miałam super mięśnie na brzuchu (opinia lekarza), a ukryte były pod tłuszczem. ...
@pantasmagoria
Po wtorkowym treningu mialem zakwasy do srody wieczora/czwartku rana, po czwartkowym dzisiaj nic juz nie czuje (na brzuchu czy na rekach) Jedynie na nogach czuje ból po dzisiejszym treningu :)
Robilem po dwa obwody.
Aktualnie 11 kg nadwagi i nie chcial bym wlasnie miec miesni przykrytych tluszczem... Najlepiej nie chcial bym miec wcale tluszczu :p
@DaxterPoker kulturyści w dzień zawodów mają od 4 do 6 % tłuszczu :) więc jakiś tłuszcz zawsze jest. Ale serio, siłownia super, ale aeroby są zbyt pomijane. Byle pierwszy z brzegu kulturysta Ci powie, że aeroby też są ważne. Także chcesz, to postaw na siłownię, ale nie zapominaj o aerobach :) i trzymam kciuki
PS. Jakbyś się zastanawiał czemu się mądrze - bo byłam wielorybem a straciłam 35 kg ;)