Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1034
Uuups #pkp przeładowany pociąg z Wrocławia do Warszawy na jakiejś dziurze konduktorka mówi że 30 minut opóźnienia czekają na policję pewnie jakas inba. Potem cześć ludzi wyszła na fajka na peron przejść się no w końcu pół godziny to trochę czasu. Po 10 minutach pociąg ruszył bez gwizdka :D cześć osób została na peronie :D PKP jest super #podroze
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shishu: spojrzałem na mapę i to mógł być Ostrów Wielkopolski pierwszy raz jadę ta trasa nie znam miejscowości za bardzo pociąg IC 6113 6112
  • Odpowiedz
@Andczej: No juz widze jutro aferke, az zaluje ze nie jestem w robocie. Chociaz wydaje mi sie ze to malo prawdopodobne zeby ktos taka gafe zrobil ale XD
  • Odpowiedz
Chociaz wydaje mi sie ze to malo prawdopodobne zeby ktos taka gafe zrobil ale XD


@Shishu: należy pamiętać, że dla ludzi 'ja stałam przy drzwiach pociągu' to to samo co bycie 40m od pociągu poza widokiem z lusterek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shishu: jestem pewny bo widziałem jedna dziewczyne jak pobiegła do zamykających się drzwi co wyszła chwilkę wcześniej ale pociąg już jechał
  • Odpowiedz
@Andczej: nie no, z jednej strony odjazd bez sygnalu 'wsiadac' to juz dziw. Z drugiej strony jesli zagwizdali nawet 5 min wczesniej to juz nie ich problem bedzie XD
  • Odpowiedz
@Andczej: Jak sobie tak myślę i np. dali sygnał odjazd kilka minut wcześniej i czekali na ludzi, a Ci palili fajkę no to ( ͡° ͜ʖ ͡°) kierownik pewnie się wkurzył XD jutro się dowiem szczegółów jeśli taka akcja miała miejsce, bo Ostrów to drużyna z Wrocławia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Shishu: gwizdka nie było wszyscy się spodziewali że 30 minut będzie. No ale co zrobić kierownik ma "kurde, pszypau"
  • Odpowiedz