Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jaka ona jest przeciętna.

Koleś który jest warty circa 40 milionów USD, w dodatku jest prawdziwym księciem - ergo ma oprócz pieniędzy również niewyobrażalnie wysoką pozycję społeczną - postanowił ożenić się z kobietą, która ma 36 lat i jest rozwódką (jest trzy lata od niego starsza); która większość swojej młodości spędziła w LA jako aspirująca aktorka (co implikuje rozwiązły tryb życia - delikatnie rzecz ujmując); która była żoną żyda (dla którego przeszła na judaizm); i która jest zdeklarowaną feministką (bez komentarza).

Co może pójść nie tak?

Przecież on, ze swoją pozycją i majątkiem, mógłby się związać z praktycznie dowolną, wybraną przez siebie dwudziestoparoletnią pięknością będącą u szczytu swoich możliwości reprodukcyjnych.

No ale czego wymagać po kolesiu, który był wychowywany przez ojca mega beta-cucka (fantazjującego o byciu tamponem) i matkę feministkę sypiącą się z arabami.

Pozostaje mu jedynie współczuć.

#royalwedding #ksiazeharry #meghanmarkle #redpill #hipergamia #zalesie #gownowpis
adam-nowakowski - Ja #!$%@?ę, jaka ona jest przeciętna. 

Koleś który jest warty ci...

źródło: comment_TyXY8F79G41fXyAhVIC199uyXb7KRsFT.jpg

Pobierz
  • 59
A może po prostu zakochał się po uszy (pomimo jej wad) i nie było siły, żeby go przekonać do zmiany wyboru? xD przecież pomimo tej kasy i pozycji jest człowiekiem i właśnie pokazał, że ma w dupie trochę co pomyśli dwór. Jego ojciec był zmuszony do ożenku z Dianą, bo dziewica, bo wyznanie prawidłowe, bo młoda, gotowa do zapłodnienia i wszyscy wiemy jak "szczęśliwe" było to małżeństwo. Nie mówię, że tutaj jest
Pozostaje mu jedynie współczuć


@adam-nowakowski: facet nie może się zakochać, a już przede wszystkim wtedy, gdy jest księciem, ma kasy jak lodu i może wybrać każdą, ale jest frajerem, bo wybrał tę, do której coś czuje. Ja #!$%@?, taki wygląd wasz, wpieprzajcie się daje w małżeństwa innych ludzi, a już na pewno tych, do których nigdy na metr nie podejdziecie xD