Wpis z mikrobloga

Przechadzałem się dziś po parku, po ostatniej banicji spowodowanej falą zgłoszeń znanego konfidenta z numerem alarmowym w nicku zacząłem spacerować po terenach zielonych w celach relaksacyjnych. Podczas mojej pieszej wędrówki spostrzegłem nieopodal dwóch mężczyzn którzy ewidentnie mieli z czegoś niezły ubaw. Jako że bardzo lubię interakcję z ludźmi postanowiłem że do nich podejdę i zapytam z czego tak się śmieją. Kiedy byłem już wystarczająco blisko zobaczyłem znajomą mi szatę graficzną na ich tabletach, był to wykop.ru. Jeden z tych kolegów właśnie pisał post i wprost nie mógł opanować się ze śmiechu, cały czas podskakiwał, łapał się za brzuch i powtarzał "HAHA ALE ŚMIESZNE HAHA", przybliżyłem się by zobaczyć treść tego posta, brzmiała ona mniej więcej tak: "Będę dziś oglądał Daniela bo robi bardzo fajne streamy a wy słudzy Pana R schowajcie się pod dywan". Każdej wpisywanej literce towarzyszyła niewyobrażalna wręcz salwa śmiechu, widać było że osobnik ten był bardzo dumny ze swojego posta, osoba siedząca obok natomiast wciskała flagi we wszystkich komentarzach które były skierowane do jego kolegi, śmiała się przy tym w niebogłosy powtarzając: "ALE IM POWIEDZIAŁEŚ STARY, TO TAKIE ŚMIESZNE HAHA". Po udanej operacji dodawania posta oraz zgłaszania innych użytkowników ci dwaj mężczyźni złapali się za ręce, ze łzami w oczach jeden z nich wypowiedział: "Przyjaciele na zawsze", drugi odpowiedział: "Na zawsze" po czym połączył ich namiętny pocałunek, postanowiłem że zrobię im zdjęcie
#danielmagical #patostreamy
  • 1