Wpis z mikrobloga

@c1nu: numer 3, najlżejsza i najmocniejsza z największą średnicą koszenia. Zbiornik mniejszy, ale chyba wolę chodzić niż nosić ;-)
  • Odpowiedz
@Tuff: 1 ma taka sama średnice koszenia. 2 ma system antywibracyjny ale nie wiem na ile to jest ważne, bo nigdy nie kosiłem takim urządzeniem :P
  • Odpowiedz
@Tuff: Drzew to zadnych nie bede tym mielil xD Wysoka, dzika trawa i jakies inne dziwne roslinki. Mam niezabudowana dzialke i juz jest trawa do pasa :/
  • Odpowiedz
@c1nu to jak sa syfy na ziemi to nawet nie zakladaj tego trojzeba tylko lec na zylce. Jak walniesz w cos trojzebem to mozesz uszkodzic kose, a tak to najwyzej zylke poszarpiesz. Jak cos to z zylek polecam Oregona Duoline, jest drozsza ale czuje zauwazalna roznice przy koszeniu.
  • Odpowiedz
teren nierowny, kamienie niewyzbierane


@c1nu: Ostatnio robiłem w takim terenie kosiarką - dajesz wysokość na maksa, wyrzut boczny i po dwóch godzinach jest po temacie. Jeżeli teren zupełnie nieznany, to przed pierwszym razem przeleciałbym jakimiś grabiami, żeby wybrać największe kamienie. Nawet gdyby "inspekcja" przed pierwszym koszeniem miała zająć dużo czasu, to później go zaoszczędzisz przy pracy kosiarką.
  • Odpowiedz