Wpis z mikrobloga

Są jakieś godne polecenia hosty baz danych, albo jakieś tanie (do 20 złotych miesięcznie), gdzie mógłbym sobie mieć ich powiedzmy ze 3 do różnych projektów? Chciałbym je zlokalizować na zewnątrz, aby projekt się z nimi łączył- do celów portfolio. Nie będą zarzynać serwera firmy u której wykupię usługę, więc w efekcie może być płatna, ale za grosze im taniej tym lepiej. Host plików mnie nie interesuje, chociaż w sumie na upartego z czasem chciałbym napisać API do nich, więc docelowo mogłaby być jeszcze usługa dla projektów napisanych w .net. Jednak nie jest to wymagane. Mogę z góry też zapłącić abonament za rok w wysokości powiedzmy 200 złotych. Aby spełniał te kryteria co podałem. DOmena własna nie jest mi potrzebna.
#programowanie #bazydanych #csharp
  • 9
@defoxe: Dowolna baza danych, która nie będzie mnie ograniczała jak darmowe serwery do jednej bazy i żeby był do niej w miarę częsty dostęp (nie musi być 24h, ale taki, że w momencie jak sobie siądę do klepania kodu, to akurat będzie dostępna). Nie obrażę się oczywiście jak serwery padną. Może być Oracle, MSSQL, MYSQL, Postgre itd. dostosuję się. Chociaż nie ukrywam, że MS-SQL z jego T-SQL byłby dla mnie praktyczny,