Wpis z mikrobloga

ej Mati! Juz znowu lubimy Trumpa!

...zobacz jaki charyzmatyczny na tej fotce! Zaoral lewactwo miną, stoja wokol niego niczym klienci! HAHAHA
Walic tam, ze bije clami w Europe, ktorej czescia jestesmy, walić ze USRAEL i ustawa 447, walic ze "prezydenta" PL trzyma pod drzwiami, walic ze nie zniosl wiz... ALE KWA ZOBACZ JAK ON SE SIEDZI!!! A ONI JAK STOJO WOKOL NIEGO! MOJ TRUMP!!!111
Po prostu zalosna jest ta podnieta, znowu prawaczkom sie mozg wylaczyl. Mentalnosc stada pawianow i jakies desperackie poszukiwanie samca alfa... Bo tu ciagle takie akcje jak nie podziw dla walacego reka w stol Putina... to wlasnie tego typu sytuacje z Trumpem ()

#zalosne #bekazprawakow #neuropa #humorobrazkowy #polityka #usa #polska #wykop #polityka #trump #europa
pk347 - ej Mati! Juz znowu lubimy Trumpa!

...zobacz jaki charyzmatyczny na tej fot...

źródło: comment_B5vqgnlvPsbBAU5htfHbWTIWY5Xy3csE.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
o jak boli dupka lewaczka, że jego ulubiony polityk to niegroźny samiec beta


@HALME: Francja, Niemcy, Kanada itd... kazdy z wymienionych krajow to miejsce duzo lepsze do zycia niz USA. No ale jak wam staje na widok Trumpa - Buca, Putina i innych takich no to coz ja poradze. Taki fetysz.
  • Odpowiedz
czy ja wiem... siedzi jak nieznośny bachor, który złośliwie napluł do zupki.


@grubson234567: @falszywy_prosty_pasek: @noitakto: otoz to, ale to jest wlasnie mentalnosc tych prymitywow. Jest na ANTY i STAWIA SIE (kult destruktywnego antysystemu tez z tym sie wiaze)! Jest WAZNY. To jest tak prymitywne pojmowanie przeczywistosci, ze po prostu glowa boli. Mentalni gimnazjalisci.
  • Odpowiedz
Trump może mało robi ale ból dupy jaki powoduje u lewaków jest przepiękny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Myrten: piekny komentarz, nic dodac nic ujac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pk347: Wiesz, przede wszystkim Trumpa należy oceniać z perspektywy obywatela Stanów Zjednoczonych, nie Unii Europejskiej, Kanady czy Ghany.
Po drugie to co oznacza, że "standard życia jest większy" pod jakim względem? Stany Zjednoczone nie są krainą szczęśliwości, tylko krainą możliwości a prawdę mówiąc to jedyny taki kraj w którym emigrant ma naprawdę szansę na zrobienie kariery. Większość pracowników wysokiego szczebla w Wielkiej Brytanii, Francji czy w Niemczech to "rodowici" mieszkańcy.
Po trzecie, to czy jest ANTY czy sranty nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest PO CO to mówi, i tu ciekawostka bo frakcje antyglobalistyczne zarówno wśród Demokratów jak i Republikanów rosną w siłę i prawdopodobnie zdominują one przyszły Kongres.

@grubson234567: Ale w czym "baba" ma rację? Niemcy są największymi beneficjentami wolnego handlu, prawie połowa ich gospodarki opiera się na eksporcie. Więc czemu Trump nie miałby wykorzystać tego faktu? Japonia również wzbogaciła się dzięki otwarciu najbogatszej gospodarki świata na jej eksport. I co? I nic, nawet nie zamierza podjąć kroków
  • Odpowiedz
@arkan997: Odnosiłem się akurat do tej fotografii, nie polityki jako takiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trump jest dla mnie idiotą. Zadusi handel swojego kraju, myśląc że w ten sposób uszczelni "wyprowadzanie" podatków przez amerykańskie korporacje wymuszając izolacjonizm. Rynek zbytu się zawsze znajdzie, niemcy nie mają eksportu nastawionego na USA. Nie ma takiej sytuacji, ze UE potrzebuje USA jako partnera handlowego, skoro to USA nie chce hanhlować
  • Odpowiedz
@grubson234567: Wiesz 9% eksportu do USA to nie jest takie zupełnie nic, ale fakt Amerykanie byliby niezadowoleni gdyby ceny sedanów poszły w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to ciężko jest znaleźć alternatywny rynek dla USA, gdyż jest on najbogatszy a co za tym idzie można tam eksportować drogie towary.

Osobiście jestem zdania, że w przypadku UE (w przeciwieństwie do Kanady i Meksyku)
  • Odpowiedz
Zaś co do "wyprowadzania" podatków przez amerykańskie korporacje, to nie jestem pewien czy to było głównym celem Trumpa.


@arkan997: Za tym mówił w całej swojej kampanii wyborczej w kontekscie polityki handlowej.
  • Odpowiedz