Wpis z mikrobloga

Obiawiałem się 3 sezonu Arrowa. Tyle co o nim złego powiedziano, szczególnie na grupce Ichbdowych fanatyków, tom myślał, że nie warto. A tu tak początek sezonu był...średni, momentami męczący, ale od fajnego plot twistu...


...robi się ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I kurna, chcę mi się to oglądać dalej. Poza tym przemieszanie Arrowa i Flasha, to jak te dwie marki oddziałują na siebie i to, że w uniwersum jest jeszcze Supergirl i Legends of Tommorow. Kuria, mam co oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arrow #flash #supergirl #legendsoftomorrow #dc #arrowverse #netflix #seriale
  • 19
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: no właśnie głównią przez nią przestałem oglądać + po Deathstroku po prostu Arrow nie ma tam przeciwnika. A jak walczył z Ras a Ghulem to #!$%@? kisłem za każdym razem jak widziałem jego dublera xD

Aaa i przemiana Arrowa ze #!$%@? co zabija se wszystko w jakąś #!$%@? mi się nie podobała.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Akurat przemiana Arrowa moim zdaniem była spoko. Takie pokazanie, że odcina się od mroku. Że jest kimś więcej niż tylko mścicielem. Mimo wszystko ten motyw mi się podobał i fajnie go odróżnia to od Malcolma.
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Koniec drugiego sezonu Gotham i powrót Fish to jakiś pieprzony żart XD najlepsze co ta postać zrobiła, to zdechła, a scenarzyści zepsuli nawet to XD W ogóle zakończenie drugiego sezonu mnie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Mnie to bardziej śmieszy, bo tak naprawdę jakby ich zabił na początku to nie byloby tylu problemów, prawda byłby kimś "złym" względem policji ale i tak był, a tak najlepiej chroni się miasto, zwłaszcza gdy ma się tam Tych poważnych, nie mówię o takich zwykłych rzezimieszkach, no chyba,że za trzecim razem nie podziałało to czwarty to koniec. Ale zobaczymy.
  • Odpowiedz