Wpis z mikrobloga

@kangurekkangurzatko: Mam pytanie z ciekawości - czy w takiej koncepcji zakładasz raczej optymalizację ekonomiczną budynku, tj. upchać jak najwięcej dzieciaków najniższym kosztem, czy raczej projektujesz coś z rozmachem, w stylu szkoły podstawowej swoich marzeń?
  • Odpowiedz
@Blotny: dokładnie to próbuję powiązać te dwa elementy. "szkoły marzeń" jak to opisałeś w Polsce funkcjonują głównie w systemie prywatnym. szkoły państwowe to głównie osiedlowe tysiąclatki. ja w swojej pracy staram się przedstawić koncepcję bazującą na badaniach i doświadczeniu krajów z bardziej rozwiniętym systemem szkolnictwa, ale pod zamówienie publiczne.
  • Odpowiedz
@kangurekkangurzatko: pf, ja w poniedziałek idę do swojej z magisterką a mam całe 0 stron ;> inżynierki miałem 18 stron + 6 stron załączników - rekord na roku - obrona i praca na 5 o/.
Nie liczy się ilość a jakość, przy odpowiednio dobranym temacie napisanie pracy to kwestia kilku dłuzszych wieczorów, nie ma co się spinać ;p. No chyba, że typowa opisówka - wtedy lipa. Większość prac to kopia
  • Odpowiedz
@kangurekkangurzatko Mój promotor ma luźne podejście i w sumie ostatecznego terminu mi nie podał. Mimo wszystko, jutro zamierzam skończyć licencjat, a na razie mam 6 stron treści. Nie przeszkodziło to jednak w uzyskaniu dwóch 5 z seminariów w poprzednich semestrach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz